Erkeğin Hoşuna Giden 7 Kadınsı Hareket


Erkeğin Hoşuna Giden 7 Kadınsı Hareket
Erkeğin Hoşuna Giden 7 Kadınsı Hareket

ERKEKLER KADINLARDA NEYDEN HOŞLANIR?

Erkekler kadınlara göre çok daha basit ve sade düşünen canlılar olsalar da zevklerini ele aldığımızda kadının dünyasını sağda bırakacak kadar geniş bir yelpaze çıkıyor önümüze. Erkeklerin kadınların nelerinden hoşlandığına dair yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkan en popüler 7 cevabı sizin için derledik.

ERKEKLERİN KADINLARDA HOŞLANDIĞI 7 HAREKET

  1. Toplumumuzda yüksek sesle gülmeyi pek yadırgadığımızı düşünebilirsiniz ama bu durum göründüğü kadar vahim değil. Kahkaha atar şekilde gülen kadınlar erkeklerin en çok hoşuna giden durumlardan biri. Kadının kendine özgüveni, neşeli olması, pozitif olması erkeğin iyi hissetmesine ve kadından hoşlanmasına yol açan sebeplerden biri.
  2. Dudak ısırmak pek bir erotik hareket gibi dursa da işin aslı o değil. Kadınlar dışarıda yaptıkları bir işte ölçüp biçmeyi tartmayı çok severler. Tam bu anda farkında olmadan düşünce esnasında dudaklarını ısırdıkları zaman yüzlerinin aldığı masum ifade erkeği en çok etkileyen anlardan biri.
  3. Erkekler bir kadının tatlılığına daha fazla tatlılık katan şeyin daha fazla tatlı, çikolata yemek olduğunu düşünüyor. Eğer sizde tatlılar, çikolatalar ve dondurmalara karşı koyamıyorsanız ve bunları erkeğin yanında yediğiniz zaman aşırı tatlı geldiğinizi unutmayın.
  4. Erkekler ilgi ve uğraş bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Erkeklerin çoğu hem dost meclisinde hem de erkek erkeğe muhabbette sürekli kendileri ile aynı popüler kültür zevklerine ait bir kız bulursa onunla sevgili olmak isteyeceğinden bahseder. Eğer sizin de bir bilgisayar oyununa ya da bir anime dizisine ya da bir spor dalına ilginiz varsa bunu hoşlandığınız kişi ile paylaşmaktan çekinmeyin. Eğer hoşlandığınız kişi de sizinle ortak ilgi alanlarına sahipse bu iş oldu demektir.
  5. Erkek erkeğe muhabbetler genelde neşeli eğlenceli olur. Hele ki ülkemizde bir erkeğin bir kızla zaman geçirmesinden çok erkek arkadaşları ile zaman geçirmesi durumu var. Neşeli ve mutlu ortamlarda büyüyen erkekler kadınların da karamsar ve mutsuz olmasını istemez. Bu nedenle neşeli ve mutlu kızlardan oldukça hoşlanırlar. Şarkı söylemekte mutluluk ve enerji durumudur. Eğer sürekli şarkı söylüyor ya da mırıldanıyorsanız erkeğin gözüne sevimli bir kedi gibi gözüktüğünüzden emin olabilirsiniz.
  6. Kadınların erkekler hakkında en çok düştüğü yanılgılardan biri, erkeklerin tamamen pürüzsüz ve yapay denilebilecek güzelliklerden hoşlandığı düşüncesidir. Kesinlikle yanlış olduğundan emin olabilirsiniz. Sizin hoşlanmadığınız bazı durumlar erkeklerin aşırı derecede hoşuna gidebilir. Mesela sinirlendiğinizde ya da trip attığınız zaman burnunuzu kıvırmak ya da kırıştırmak sizi erkeğin gözünde bir melek konumuna yükseltebilir.
  7. Son durum ise sizin yapmak istediğinizden çok doğal bir yeteneğiniz olabilir. Erkeğin eril yapısı nedeni ile en çok hoşuna giden olay ise kızarma durumudur. Söylenen bir sözden ya da bir el tutuşmasında yüzleriniz kızarıyorsa erkekler bunun üzerine 3. Dünya savaşını başlatabilir haberiniz olsun 😊


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR