Erkek arkadaşınızın artık sizinle mutlu olmadığının gizli işaretleri


Onu gerçekten çok sevdiğiniz zaman erkek arkadaşınızın mutlu olması için her şeyi yapabilirsiniz. Ancak bazen eskisi gibi mutlu olmadığını gördüğünüz zaman bir şüpheye düşersiniz. Bunu anlamak kolay olmamakla birlikte onun sizle artık mutlu olmadığını gösteren bazı işaretler var. Özellikle erkekler mutsuzken bunu kadınlar gibi sesli bir şekilde dile getirmezler. Erkeklerin mutsuzluklarını gizlice belli ettikleri bazı işaretler şunlardır…

Kötü ruh halinin kolaylıkla değişmemesi

Hepimiz bazen iyi bazen kötü ruh hallerine sahip olabiliriz. Ama bu durum geçicidir ve değişiklik gösterir. Eğer erkek arkadaşınız kötü bir ruh halindeyse ve onu eskiden olduğu gibi mutlu edemiyorsanız, moralini yükseltemiyorsanız bunun sebebini bulun. Eğer ruh halini bozan sizseniz belki de ayrılık vakti gelmiştir.

Sizle daha az vakit geçirmek istemesi

Arkadaşlarıyla öncekinden daha fazla zaman geçirmeye başladıysa, siz plan yapacakken sürekli bahaneler buluyorsa sizle mutlu olmadığının bir işareti olabilir. Eğer onu sürekli bahane bulurken görüyorsanız bir şekilde sizle görüşmek istemiyordur.

Sizi değiştirmeye çalışıyorsa

Sizin tavır, davranış ve dış görünüşünü değiştirmek istiyorsa kesinlikle şu anki ilişkinizden ve şu anki sizden mutlu olmadığı anlamına gelir. Burada durup düşünmeniz gereken şey şu: kimse sizi değiştirme hakkına sahip değildir. Eğer ilişkinizi bu şekilde kurtarmak istiyorsanız her biriniz değiştirmek istediğiniz şeyleri ortaya dökün ve karşılıklı fedakarlıklarla bu işi çözün.

Artık çok sessizse

Erkeklerle kadınların en temel farklarından biri erkeklerin şikâyet etmekten nefret edip işi sessizce bitirmeleridir. Belki seni incitmek istemediğinden ötürü sürekli sessiz kalıyor ve düşünceli görünüyor. Ona ne olduğunu sorduğunuzda hep “bir şey yok” cevabını almaya devam edeceksiniz. Ona sorunların üstesinden gelmesi için biraz zaman verin. Bir gün kesinlikle siz zorlamasanız da kendi kendine açılacaktır.

Yalnız kalmayı tercih ediyorsa

Herkesin yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir. Ancak bu yalnız kalmaların süresi eskisinden çok daha fazlaysa ve artık çok daha içine kapanıksa kendinizle ve ilişkinizle ilgili bir sorun olduğunu düşünmeniz gerekebilir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR