Erkeklerin Kadınlara Karşı Bir Türlü Söyleyemediği 13 Şey

Herkes kadınların tam bir sır küpü olduğunu söyler. Peki ya erkekler? Erkeklerin de sırları vardır. Ünimetre olarak sizin için bu sırları açığa çıkartıyoruz.


Herkes kadınların tam bir sır küpü olduğunu söyler. Peki ya erkekler? Erkeklerin de sırları vardır. Ünimetre olarak sizin için bu sırları açığa çıkartıyoruz.

Gerçek şu ki erkekler, kadınları kendileri gibi algılarlar. Bu yüzden karizmatik ve kıvrımlı hatlara sahip kadınları, süper model görünümlü ama özgüven problemi olan kadınlara tercih ederler. İnanması zor gelebilir ama öz güveni yüksek kadınlar fiziksel olarak da daha çekici görünürler.

Erkekler, sevdikleri kadının modaya uygun giyinip giyinmediğine dikkat etmezler. Hepsi sevdiği kadının zeki aynı zamanda da çekici görünmesini isterler. Unutmayın ki erkekler gözleri ile severler.

Kadınların gözünde ‘Erkek olmak’ biz erkekler için çok önemlidir. Bu yüzden erkekler üstesinden gelemeyecek bile olsalar her işe düşünmeden atılırlar. Örneğin saç kurutma makinasını nasıl tamir edeceklerine dair herhangibir fikirleri olmasa dahi bu işin üstesinden gelmeye çalışırlar. Çünkü kadınları için güçlü ve zeki görünmek isterler.

Kadınlar ‘Sence ben şişman mıyım?’ gibi aldatmacalı sorular sormaya bayılırlar. Erkekler de partnerlerinin giyidiği bir kıyafet onları olduklarından daha şişman göstermiş olsa bile bu durumu bir iltifat haline çevirmeyi kendilerine görev edinmişlerdir.

Erkeklerin her zaman birbirleri ile rekabet içinde oldukları bir sır değildir. Arkadaşları ile bir araya geldiklerinde birbirlerini çekiştirirler ve başarısızlıklarını kabul etmezler. Bir erkek kız arkadaşının istediği bir şeyi karşılayamadığını asla söylemez.

Erkekler duygularını ulu orta dile getirmekten çekinirler. Kız arkadaşlarını başka bir adamla flört halinde görseler bile en ufak şekilde bile duygulularını açığa vurmuzlar. Halbuki içlerinde ne fırtınalar kopuyordur kim bilir.

Bu madde gerçekten çok basit. Eğer kız kardeşinizin yada herhangibir arkadaşınızın çok çekici ve güzel olduğunu düşünüyorsanız, erkeğinizin bu durumu kaçırmış olmasının imkanı yoktur. Muhtemelen o kızı çok beğenecek, onun hakkında düşünecek ancak bu konu hakkında tek bir kelime dahi etmeyecektir. Onun sizi seviyor olmasının, diğer kızlara karşı ilgi duymasını önleyeceğini düşünmek adeta aptallıktır.

Sözümüz kadınlara; eğer bir erkek sizi yemeğe davet ediyorsa hemen gidip gelinliğinizi seçmeye atılmayın. Ufak flörtleşmeler, küçük şakalar ve gülümsemeler sadece onun sizle ilgilendiğini gösterir, hayatınız boyunca size ait olacağını değil.

Geleneklere göre iltifatlar genellikle erkekler tarafından yapılır. Ama aslında erkeklerde sizlerden gelecek iltifatlara ihtiyaç duyarlar.

Evet, duyduklarınız doğru: pürüzsüz bir cilt, güzel görünen tırnaklar bizler için de önemli. Kadınlar için yapılmış televizyon programlarını izlemeyi de seviyoruz. Sadece bunları kendi aramızda konuşamıyoruz çünkü ‘erkekler anlamaz’.

Her insanın bir takım fobileri bulunur. Buna ne kadar güçlü ve korkusuz görünmeye çalışsalar da erkekler de dahildir. Erkeğiniz size karanlıktan yada böceklerden korktuğunu söylemeyebilir, siz yinede o saklanırken, terliğinizle hamam böceklerini kovalamaya hazır olun.

Kadınların gözlerinin dolmasına ve dugulanmasına sahip olacak filmler erkeklerin de bu duyguları yaşamasına ve göz yaşlarını tutamamasına sebep olur. Sizin aksinize onlar gözlerine birşey kaçtığını söyleyerek silecek ve izlediğiniz filmin anlamsız ve boş bir film olduğunu söyleyeceklerdir.

Erkekler ilgileri devam ettiği sürece terk etmezler. Hiçbir şeyi sebepsiz yere gerçekleştirmezler. Eğer beraber keyifli hissetikleri birini terkederler ise bunu hemen başaramazlar, ve o kadarın her zaman kalplerinde bir yer tutmaya devam eder.

Bu yazımızda size erkeklerin, kadınlara söylemek istediği ancak dilinin varmadığı durumları anlattık. Unutmayın ki onlar da en az kadınlar kadar sevgiye ihtiyaç duyarlar. ( Çizimler: Mariya Zavolokina, Natalia Kulakova / BrightSide )Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı