Erkeklerin Kadınlarda Önem Verdiği 10 Şey!


Biz insanlar için ilişki kurmak ve kurduğumuz ilişkileri yürütebilmek çok önemlidir. Hayatımız boyunca pek çok kişiyle ilişki kurarız ancak bunlardan bazıları duygusal yakınlıkla kurulan ilişkilerdir. Bu anlamda kurulan ilişkiler genellikle tutku, çekicilik ve heyecan ile başlamış olsa da bu ilişkilerin uzun vadede devam etmesi ve gerçek bir ilişki boyutuna geçebilmesi için dış güzellik yeterli olmaz. Sizler için erkeklerin kadınlarda güzellikten daha çok önem verdiği 10 şeyi derledik. 

1- Maceraperest

Erkekler, hayat dolu kadınlara bayılıyor. Anı yaşayan, neşeli, yeniliklerin peşinde olan kadınlar erkeklerin gözünde bir neşe kaynağı ve hayatın ta kendisi. Eğer ki bir erkeği etkilemek istiyorsanız kesinlikle maceraperest kişiliğinizi ön plana çıkartın. 

2- Uzlaşmacı 

Erkekler sürekli inatçı olan kadınlara yanaşmayı pek uygun bulmaz. Erkekler orta yolu bulan ve elini taşın altına koyan kadınlara kendilerini daha yakın hisseder. Hep kendi isteğinin olması konusunda diretmeyen kadınlar erkeklerin gözünde her zaman ön planda olmayı başarırlar. 

3- Güven

Her ilişki güven üzerine kurulur ve güven ekseninde ilerler. Bir erkek, bir kadında güven bulduğu zaman kolay kolay vazgeçmez. Bu nedenle eğer ki bir erkeği etkilemek istiyorsanız ona güvendiğinizi gösterin. 

4- Karar verebilme

Erkekler bir kararı olan ve kararsız olmayan kadınları kendilerine yakın bulur. Nereye gidilecek, ne yenecek, ne giyilecek gibi sorular karşısında hızlı karar verebilen kadınlar, erkeklerin gözünde her önde olmuştur.

5- Kıskançlık 

Erkekler kıskanç kadınlardan hoşlanabilir ancak bu noktada önemli olan kadınların kıskançlıklarını ne düzeyde kullandıklarıdır. Paranoyaklık derecesinde kıskanan kadınlar, erkekler için darlayan kişi olarak algılanabilir. Ancak kadınlar kıskançlıklarını dozunda kullandıklarında erkekleri etkileyebilir. 

6- Espri anlayışı 

Erkekler birlikte gülebildikleri, espri anlayışı olan kadınlarla vakit geçirmekten hoşlanır. Espri anlayışı olan bir kadın bir erkeğin kalbini kesinlikle etkiler. 

7- Kusurları örtebilme

Hiç kimse kusursuz değildir ve hiçbir insan hiçbir zaman mükemmel olmayacaktır. Bu nedenle bir erkeği etkilemek isteyen bir kadın, erkeğin kusurlarını yüzüne vurmak yerine erkeğin kusurlarını kabul edip alttan alırsa istediği erkeği etkilemekte başarılı olabilirler. 

8- Yaratıcılık 

Erkekler her ne kadar duygusal karaktere sahip olmasalarda kadınların özgür ruhları, yaratıcı bir kişilikleri erkekleri etkiler. 

9- Sıcaklık 

Nazik, güler yüzlü ve sempatik kadınlar erkekler için her zaman ilgi çekici olmuşlardır. 

10- Drama içermeyen bir kişilik

Erkekler bir gülen ve bir ağlayan kadınlar yerine drama içermeyen kadınları kendilerine yakın hissederler. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı