Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret


Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

Flört etmek, romantizmin en zorlu bölümlerden biridir, ancak o aşamaya gelemeden önce bile anlamanız gereken birçok şey vardır. Nelere dikkat etmemiz lazım? İşte Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

Flörtünüz size uygun mu? Birkaç kere gözünü kaçırırken yakaladın mı?  Ya da belki de sıkılmış ve etrafına bakıyor çünkü yapacak daha iyi bir şey yok mu diye düşünüyor. Anlayabilmek, kanaat getirmek, bir yorum yapmak ilk başta zor görünüyor olabilir, ancak nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlaya kadar. O zaman Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret hayat kurtarabilir.

Kadınlar, bir erkeğe göre 50’den fazla temel ilgi işarete dikkat ederken, erkekler için yaklaşık bu sayı 10’dur. Evet, erkekler için en azından bir kadının kendileri için uygun olup olmadıklarını anlamaları biraz daha kolaydır. Kızlar, beyaz panjurlu ve bahçesinde köpek besledikleri bir  ev planlıyorsa, gelecekteki romantizmin hayali onlar için çok karmaşıkken, bu erkekler için oldukça basittir; İşte Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret

1. Vücut dili en önemli anahtardır

Bu, sizi sevip sevmediğini anlamanıza yardımcı olacak en bariz işaretlerden biri olabilir kesinlikle. Vücut dilini izlemek, gerçekten sevdiğinizde vücut dilini takip etmek zor olabilir, dikkatinizi kolayca dağıtabilir. Bununla birlikte, bu tehlikeye değer! Eğer sana, özellikle de gözlerinin içine bakarsa, o gerçekten senden hoşlanıyor demektir. İkiniz konuşurken size doğru eğilerek fiziksel olarak daha yakınlaşmaya çalışıyorsa, bu ilgisinin bir diğer işaretidir. Tesadüfen bir yerlerde karşılaşırsanız önce ne yaptığına dikkat et. Eğer saçlarını düzeltmeye çalışıyor ya da gömleğini düzeltmeye çalışıyorsa,  kısacası görünümüyle ilgili toparlanmaya çalışıyorsa ve sizi etkilemek istiyor demektir.

vücut dili en önemli anahtardır

2. Planlarını size göre mi yapıyor. Öncelikleri değişiyor mu?

Birinin gerçekten sizden hoşlandığını anlamanın en iyi işaretlerinden biri de, kısıtlı bir zaman bile olsa sizi görmek için arkadaşları ile olan planlarını erteliyor yada iptal ediyor olması. Sizin zaman planınızı takip ediyor yada öğrenmeye çalışıyor ve o zamanlarda sizin olduğunuz yerlerde tesadüfen bulunuyor mu? Belli ki bu delikanlı sizden hoşlanıyor.

Planlarını size göre mi yapıyor. Öncelikleri değişiyor mu

3. Gerekli gereksiz size mesaj yollamak için neden yaratıyor mu?

Hem erkekler, hemde kadınlar hoşlandıkları kişiler ile sık iletişime geçmek isterler. Eğer kendinizi yerli yersiz, mesajlaşırken bulursanız, belli ki sizden haber almak, iletişimde kalmak istiyor. Bu da bir şeylerin yolunda gittiği ateşin bacayı sarmak üzere olduğu anlamına gelir. Yakınlaşmak için sizin hakkınızda daha çok şey öğrenmeye çalışıyor.

Erkeklerin Sizden Hoşlandıklarını Anlayabileceğiniz 10 İşaret


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR