Erkenci Kuş aşkı gerçek oluyor! Can Yaman ve Demet Özdemir hakkındaki iddialar neden güçlendi?


Can Yaman ve Demet Özdemir arasında uzun süredir bir birlikteliğin olduğu iddiaları gündemi meşgul etmişti. Başta bu ilişki inkar edildi. Ancak Erkenci Kuş dizisinin dikkatli izleyicileri bir sahnedeki ayrıntıyı atlamadı. Erkenci Kuş’un telefon şifresi sahnesi acaba Can Yaman ile Demet Özdemir arasındaki aşkın gerçek olduğu iddialarını güçlendirdi!

Ekranların sevilen romantik komedisi Erkenci Kuş’un başrol oyuncuları Can Yaman ve Demet Özdemir bir süredir aşk dedikodularıyla gündeme geliyor. Çıkan iddialar ilk günden beri inkar edilmiş ve bir süre gündemden uzaklaşmıştı. Erkenci Kuş’un son bölümündeki bir sahne dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı. Dizinin bir sahnesinde Can Yaman’ın telefon şifresinin Demet Özdemir’in doğum tarihi olduğu ortaya çıktı!

Erkenci Kuş’un son bölümünde Can Yaman’ın oynadığı karakter Can Divit bir sahnede telefon şifresini söylemek zorunda kaldı. Can Divit’in telefon şifresinin 2602 olması izleyicilerde bir şüphe uyandırdı. Çünkü Demet Özdemir’in doğum tarihi 26.02.1992.

Bu sadece ilginç bir rastlantı ya da senaristlerin Demet Özdemir’e bir jesti olabilir. Ancak dizinin hayranları bu ayrıntıyı atlamadı ve sevilen oyuncuların arasında gerçekten bir ilişki olabileceği iddialarını yeniden gündeme getirdi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR