Sadece Eski Sevgilisine Geri Dönmek İsteyenlerin Anlayabileceği 10 Şey

Hepimiz geçmişimizde, ayrıldığımız sevgililerimize bir şekilde geri dönmeye ve yeni bir ilişki kurmaya çalışmışızdır. Unimetre olarak sizin için bu dönemlerde kullandığımız 10 klişe bahaneyi listeledik.


Hepimiz geçmişimizde, ayrıldığımız sevgililerimize bir şekilde geri dönmeye ve yeni bir ilişki kurmaya çalışmışızdır. Unimetre olarak sizin için bu dönemlerde kullandığımız 10 klişe bahaneyi listeledik.

 1. 1 Bu sefer herşey daha farklı olacak


  Değişmeyen tek şey değişimin ta kendisidir, yani illaki daha farklı olucak ama muhtemelen daha kötü bir halde. Araştırmalara göre ayrıldıktan sonra, tekrar birlikte olmaya karar veren çiftlerin ilişkileri öncekinden, çok daha kötü bir hale bürünüyor.
 2. 2 Gerçekten değiştim


  İnsanlar değişmezler. En azından herhangi bir sebep olmadan bu kadar kısa sürede. En basit kötü alışkanlığımızı değiştirmek bile, güç, kararlılık, motivasyon ve en önemlisi zaman gerektirirken, sizce eski sevgiliniz bu özelliklere sahip mi?
 3. 3 Kimse beni ondan daha iyi tanıyamaz


  Doğru söylüyorsunuz, sizi anlayabiliyoruz, e o kadar zamanı boşuna birlikte geçirmemişsinizdir herhalde. Ama birbirinizi o kadar iyi tanıyor olmanız ayrılmanıza engel olmadı değil mi? Belki de ayrılmanızdaki sebep buydu, her ilişki içerisinde biraz gizem barındırmak ister.
 4. 4 Herkes çok salak ve ondan daha iyisini bulabileceğimi düşünmüyorum


  Başkasının bahçesi her zaman daha yeşil görünür diye boşuna dememişler. Siz sadece bu yeni çocuğun iyi yanlarını görmek istemiyorsunuz, çünkü yeni bir ilişkiye başlamak demek yeni sorunlar demektir.
 5. 5 Mükemmel değil ama BENİM!


  İnsan beyni kazanmaktan çok kaybetmeyi daha yoğun duygular ile yaşar. Bu önerme ilişkiler için de geçerlidir. Kendinize biraz daha zaman tanıyıp, kendinize en uygun partner ile birlikte sonsuza kadar mutlu yaşamayı mı yoksa, mükkemmel olmayan ama sizin olan bir partner ile yaşamayı tercih edersiniz.
 6. 6 Flört etmeye zamanım yok


  Araştırmalara göre Amerika’da gerçekleşen evliliklerin %17’si insanların, online flört sitelerinden buldukları partnerler ile gerçekleşmiştir.
 7. 7 Biraz arkadaş olarak devam edelim ve görelim bakalım nasıl olacak


  Araştırmalara göre eski sevgililerin sonradan kurduğu arkadaşlık ilişkisi son derece çarpık bir durum olup, neredeyse yürütmesi imkansıza yakındır.
 8. 8 Kimse mükemmel değildir.


  Kimse mükemmel değildir, kaldı ki kim mükkemllik ister ki? Sadece birlikte iyi hissetmeniz ve birbirinizi tamamlamanızdır önemli olan. Mükkemmel olmadığınız için ayrılmadınız, sadece birbiriniz için yaratılmış değildiniz.
 9. 9 Eski sevgilim beni rahat bırakmıyor


  Ayrılıklardan sonra, partnerler daha önce görmediğiniz hareketler sergilemeye başlayabilirler. Aramalar, mesajlar, sosyal medya üzerinden yapılan yorumlar, beklenmeyen andaki ziyaretler gibi. ‘Aşk’ denen şey bu olsa gerek. Unutulamamak!
 10. 10 Belki de abartıyorumdur


  Belki de… Eğer iş, arkadaşlık yada diğer dışarıdan etmenler sonucunda ayrıldıysanız, ilişkinize bir şans daha vermeniz işe yarayabilir.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı