Eşkiya 118. Bölüm Fragman İzle


Eşkiya dizisi son dönemlerin en çok izlenen ve Türk televizyonlarında da hararetli olarak sevilen önemli dizilerinden biri. ATV kanalına ait bir dizi olan EDHO 118. bölüm fragmanı ile oldukça ilgi çekiyor.

Dizinin tahmini fragmanında, büyük ihtimalle beklentiler yükselecek ve gerilim artacak. Çünkü son bölüm özetinde de gidişatın bu yönde olduğunu gördük.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu çarpıcı bir bölümle açmıştı. Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal’ın da kadroya katıldığı EDHO’nun yeni sezonunda Hızır Çakırbeyli, masaya yeni gelen ve kendilerini tehdit eden Amerikalı George’u öldürmüştü. Dizinin yeni sezonunda Alpaslan’a daha büyük görevler düşmeye başladı. Hem devletine hem ailesine olan sadakatiyle tanınan Alparslan’ın kararı, O’nu yeni bir maceranın içine doğru sürükledi. Dizinin güncel olan yeni bölümünde ise Alpaslan arabasının içinde silahlı saldırıya uğruyor. Yol ortasında aracı taranan Alpaslan’ın ölüp ölmediği ise yeni bölümde belli olacak.

 

Şimdi sizleri fragman ile beraber bırakıyoruz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 118.bölüm fragmanı 28 Kasım 2018 Çarşamba günü yayınlanacak bölümden tüyolar verecek. Dizi seyircileri bu bölüm hakkında bilgi edinmek istediklerinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Kasım 2018 fragmanını bu başlık altında izleyebilirler. Fragman yayınlandığında içerik en son fragman videosu eklenecektir.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR