Etkili Çalışmak İçin At Gözlüğü ve Kulaklık!


Etkili çalışmak için insanlar adına icat edilen pek çok yöntem var. Çalışmanın kalitesini ve verimini artırmak için herkes bir şeyler deniyor ve farklı bir yapı hazırlıyor. Peki ama teknoloji bu duruma ne diyor? Gürültü konusunda hepimizin bir sorunu var değil mi? Kendi içinde yenilenen ve ön plana çıkarılan bütün çalışmalar ve çözümlerde, detayların hepsini daha rahat ve alternatif bir dilde kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Sessizliğe hasret kaldıysanız, bu konuda üretilmiş olan etkili çalışmak adına yapılmış ürünleri sizlere sunmak istiyoruz. Bu ürün, yeni bir çalışma ile çıkıyor ve henüz fonlanmayı bekliyor.

Wear Space isimli ve 15.000.000 Japon Yenine İhtiyaç Var

Kickstarter tarzı bir site üzerinden fonlanmayı bekleyen bu sistem, bağış kampanyası ile hazırlanacak türden bir çalışma sunuyor. Ortalama 741 Bin Tl bağış bekliyor ve bu sayede seri üretime geçilebilecek ve her bağış yapan bu üründen sahip olabilecek. Henuz projeye destek veren kişi sayısı ortalama 300 civarında. Etkili çalışmak adına üretilen bu cihaz, konsantrasyon konusunda oldukça önemli bir seçim sağladığı için, amaç görme yeteneğinizi daraltıp direkt işinize odaklanmanız olacak. Hem ses hem de görüntü konusunda bu çalışmaları birleştiren bu ürün, tabiri caizse at gözlüğü sıfatına benzetiliyor. Tabi cihaz sadece bu şekilde çalışmıyor. Üzerinde özel kulaklılar bulunduruyor ve bu kulaklıklar bir şeklide gürültüyü engelleyici bir özelliğe sahip olarak çıkıyor karşımıza. Kişilerin hayatlarında önemli bir yere sahip olan bu ürün, her şekilde bizlere farklı ve artı bir değer yaratıyor diyebiliriz. Gürültü engelleme özelliği ile yalnızca dijital gürüntülere izin veren bu cihaz, profesyonel bir çalışma mantığı ile ihtiyaçlarınızı çözümlayor ve sağınızda solunuzda kimseyi görmüyorsunuz. 

Havalı görünmek adına önemli bir ilerleyiş sağlayan bu ürün için, pek çok seçim ve dengeye ulaşmak mümkün gibi görünüyor. Usb özelliği ile ortalama 20 saate uzanan bir ömür ile çalışan bu ürün, usb üzerinden rahatlıkla şarj olabiliyor. Satış fiyatı ortalama 250 dolar olacak olan ürün için, pek çok deneysel çalışma internette yayılmış durumda.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR