Evliliği Hayal Bile Edemeyen 6 Burç!


Evlilik genellikle burçlarla değil ilişkilerle alakalıdır. Bu doğru, ancak bazen anlamlandıramadığımız bir şekilde evlilikten uzak duran, korkan ve kendini asla evliyken hayal edemeyen insanlar görürüz. Bu kişiler uzun ve güzel ilişkileri olanlar da olsa işler bir türlü evlilik yolunda ilerlemez. Onları durduran bir şey vardır her zaman. İşte burç özelliklerine göre, kendini evliyken hayale demeyen, evlilikten korkan burçlar…

1. Koç


Koçların birine bağlanmaları için bile oldukça yüksek standartları vardır. Koç burçları genellikle hareketli ve dolu dolu hayatlarında hiçbir zaman evliliğe hazır olamayacaklarını düşünürler. Etraflarındaki insanlar için oldukça derin düşüncelere sahiptirler ve hayatta gerçekleştirmek istedikleri pek çok hayalleri, planları vardır. Evilik, çoğunlukla bu hayallere ulaşma yolunda bir ayak bağıdır. Evliliğin dikkatlerini dağıtacağını düşünürler.

2. Kova


Kova burçları oldukça meraklı ve dışa dönük olurlar. İnsanlarla iletişim kurmaktan ve onlarla yakınlaşmaktan hoşlanırlar ancak evlilik bu yakınlık ve iletişim çemberinin içinde değildir onlar için. Her zaman analitik düşünürler ve büyük bir aşk yaşasalar bile hep bir tarafları mantıklı olmaya itecektir. Bu da evliliğe koşar adımlarla gitmelerini zorlaştırır.

3. İkizler


İkizler oldukça sosyal burçlardır. Biriyle birlikte olduklarında da onlar için eğlenmek, keyifli vakit geçirmek oldukça önemlidir. Ancak işler ciddiye bindiğinde üzerilerinde büyük bir baskı hissederler. İkizler burçları işler zorlaştığında uzaklaşabilmek isterler ancak evli olduklarında bunun problem yaratacağını bilirler. Bu nedenle mükemmel bir ilişkiye sahip olsalar da evlilik onlar için verilmesi zor bir karardır.

4. Yay


Yay burçları başkalarının beğendiklerini ya da zevklerini paylaşmak için fazla özgürdür. Yalnızca birine değil herhangi bir şeye bağlanma fikrinden nefret ederler. Evliliği onları istediklerini yapmaktan ve hayallerini gerçekleştirmekten alıkoyan bir ayak bağı olarak görürler. Bir süre yerleşik kalsalar da bu asla uzun sürmeyecektir. Bu nedenle evlilik onlara oldukça uzaktır.

5. Başak


Aşk Başak burçları için bir aşk-nefret ilişkisidir. Özgürlüklerine ve kendi düzenlerine oldukça düşkündürler. Normalde oldukça rahat olsalar da zaman zaman insanları yönlendirmek isterler. Evlilik onlar için düşünmesi bile oldukça zor bir konudur.

6. Balık


Balık burçları kendi yarattıkları dünyada evlenmek istedikleri kişiyi belirlerler. Hayalleri genellikle oldukça gerçek üstü olur. Ancak gerçek dünyada karşılaştıkları kişiler çoğunlukla beklentilerini karşılamaz. Bu da onları evlilikten soğutan en büyük nedendir.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR