Fazla Kilolarınızı Gizlemenizi Sağlayacak 10 Kıyafet Önerisi


Birçok kadın, erkeklerin gerçekten hoşlarına gitmesine rağmen, göbek bölgeleri hakkında endişe duymaktadır. Çoğu erkek aslında küçük bir göbeği sever. Onu kastan daha doğal ve güzel bulurlar. Erkeklerin görüşleri sizi ikna etmek için yeterli değilse ve hala göbeğinizi kıyafetlerinizin altında saklamak istiyorsanız, bunu akıllıca yapmanız gerekir, aksi takdirde daha kilolu bile görünebilirsiniz.

1. Vücudunuzu saran kıyafetler yerine bol kıyafetleri tercih edin

Tek renk kıyafetler en iyi seçimdir. Koyu renkler gerçekten daha fit görünmenizi sağlar, ama uçuk renkler giymemelisiniz anlamına da gelmez. Bej, krem, antepfıstığı ve soluk pembe renkler giyebilirsiniz. Kıyafetlerinizin kesimi de çok önemlidir.

2. Dikey çizgili kıyafetler giyerken dikkatli olun

Out looking for and trying to be a snack 🤣🤣🤣🤣

Chastity Garner Valentine (@garnerstyle)'in paylaştığı bir gönderi ()

Dikey desenler ve şeritler, daha uzun ve daha fit görünmenizi sağlar. Ancak şeritlerin genişliğini ve sıklıklarını da göz önünde bulundurmalısınız. Geniş şeritler daha kilolu görünmenize sebep olabilir, bu yüzden dar ve sık çizgili olan kıyafetleri seçin.

Link in bio 🚺🚺🚺 @liketoknow.it www.liketk.it/2ghag #liketkit

Gabi (@gabifresh)'in paylaştığı bir gönderi ()

3. Vücudunuzun farklı bir kısmını öne çıkarın

Dikkatleri göbekten uzaklaştırmak için göğüsleri vurgulayabilirsiniz. Basit ama ilginç kıyafetler, siyah elbiseler, klasik pantolonlar ve bluzlar da tercih edebilirsiniz. Güzel bacakları olanlar, bunu kullanmalılardır. Bu mutlaka gösterişli bir mini giymek anlamına gelmez, dizden biraz daha yüksek olan etek veya elbiseler de giyebilirsiniz.

I'm so excited to share #theBoss with everyone April 8th! Today has been such a fun press day.

Melissa McCarthy (@melissamccarthy)'in paylaştığı bir gönderi ()

4. Maksi elbiseleri seçin

Elbiseler söz konusu olduğunda, düz kesimli kıyafetler seçebilirsiniz. Göbeğinizi gizlemenin en iyi yolu dar olmayan elbiseler giymektir. Yüksek belli elbiseler de iyi bir seçenek. Bu şekilde, sadece koyu renkli elbiselerden daha fazlasını giyebilirsiniz.

🍋

Tanesha Awasthi (@girlwithcurves)'in paylaştığı bir gönderi ()

5. Tek renkli bluz ve gömlek giyin

Tek renkli bluzlar ve gömlekler sadece ofiste daha güzel görünmenizi sağlamaz, aynı zamanda doğru kalıpları seçerseniz eğlenceli bir hafta sonu için de harika bir seçenek.

6. Bol tişört ve tunik giyin

Göbeğinizi göstermek istemiyorsanız, üstünüze giyeceğiniz bol bir giysi parçası mükemmel seçimdir. Çok büyük boyutlarda bir şey giyerek de aşırıya kaçmamak önemlidir. Önü açık bir ceket de sizi çok şık gösterecektir.

7. Yüksek belli pantolonlar tercih edin

Göğüs ile göbek kısmı arasını düz gösterir ve bel bölgesinde yağlarınızı da gizlemeye yardımcı olur. Kalın kumaştan yapılmış klasik siyah veya basit koyu renkli pantolonlar sizi hem zayıf hem şık gösterecektir.

8. Düşük belli pantolonları unutun

Literal perfect weather in Palm Springs today and I am SO HAPPY.

nicolette mason (@nicolettemason)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bir kemer seçerken çok dikkatli olmalısınız: Eğer büyük tokalıysa, görünüşünüzü mahveder çünkü göbek bölgesine dikkat çekecektir. Bu da, istediğinizin şeyin tam tersi olur.

9. Etek giyin

Kalın kumaştan yapılmış bir kalem etek veya yüksek topuklu ayakkabılarla kombinlenmiş koyu bir renk, istenmeyen bölgelerin daha az belirgin hale getirilmesinin bir başka sırrıdır.

This look is on #girlwithcurves today – outfit details are in the post, linked in bio.

Tanesha Awasthi (@girlwithcurves)'in paylaştığı bir gönderi ()

10. Hırka giyin

Headed into an interview w/ @dianamadison!Wearing my @societyplus duster 😍 #thelowdown #psblogger #ootd

Gabi (@gabifresh)'in paylaştığı bir gönderi ()

Hırka, evrensel bir kıyafettir. Pantolon, kot pantolon, etek ve elbiseler ile iyi gider. Vücudunuzu düz gösterecek dikey çizgiyi yaratacaktır. Örme hırkalar en iyi düğmeleri bağlanmamış şekilde giyilir. Büyük cepleri olan hırkalar iyi bir seçim değil çünkü sizi daha iri gösterecektir.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR