FBI Araştırmasına Göre En Tehlikeli Burçlar


24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları
24 Mart 2019 Günlük Burç Yorumları

FBI ARAŞTIRDI, EN TEHLİKELİ BURÇLAR LİSTESİ

Amerika güvenlik birimi FBI yıllar boyunca suçların grafiklerini çıkarmak için çeşitli veri analizlerini test etmektedir. Bu konuda oldukça ilerlemiş bir birim olan FBI burçlar ve suçlar adlı araştırmasında hangi burcun hangi tür suçu işlemeye eğilimli olduğunu analiz etmek için yaptığı araştırmanın sonucunda en tehlikeli burçları listeledi. İşte o burçlar,

YENGEÇ BURCU İLK SIRADA

Anaç özellikleri ile bilinen yengeç burcu şaşırtıcı bir sonuç olarak en tehlikeli burç olarak karşımıza çıkıyor. Polis birimi yaptığı açıklamada bu duruma neden olan etkenlerin ani ruh değişimi, kıskançlık duygusu gibi duyguların ağır basmasından dolayı kendilerini kaybetmeleri ve kısa süreliğine de olsa suç makinelerine dönüştüğünü anlatıyor.

AKREP OLMAZSA OLUR MU

Sadist cinayetlerde ön plana çıkan bu burç psikopat bir ruh haline sahiptir. Çeşitli işkence yöntemlerini duymak, öğrenmek istiyorsanız bir akrep burcu ile konuşmanız yeterlidir. Seri katillerin çoğunun akrep burcu olduğunu biliyor muydunuz?

SÜRPRİZ İSİM: YAY BURCU

Eğer ortada çok büyük bir suç varsa ve bu suç tüm dünyayı sallayacak kadar etkili ise o suçu sadece yay burcu biri işleyebilir. Ufak tefek suçları vizyonsuzluk olarak gördüğü için kesinlikle karışmayan sadece büyük suçların içinde yer alan yay burcuna suç işletmek için suçun oldukça büyük olması gerekmektedir. Tıpkı Pablo Escobar gibi, Stalin gibi, Ted Bundy gibi…

SİNİRLİ MİSİN: BOĞA BURCU OLABİLİR MİSİN?

Eğer lüks ve şatafat varsa ortada bu iş için bir boğa burcu ile çalışmanız gerekebilir. Estetik duygularının ön planda olması nedeni ile sahtecilik ve lüks için cinayet işleme konusunda boğa burcu kendi alanında lider diyebiliriz.

KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR DİYORSAK KOÇ BURCU İLE KARŞILAŞTIK ONDAN

Tehlikesi olmadığı halde tehlikeli burçlarda ilk 5’te kendine yer bulan koç burcu tamamen ani öfke patlaması ve sinir kontrol kaybından bu konumda olduğunu unutmasın. Bir koç burcu suç işlemişse bilin ki öfkesindendir. Yoksa suç işleyeceği yok. Lakin çok fazla öfke kaybı yaşadıkları için ilk 5’te kendine yer bulmuştur.

CİNAYET BİZİM İŞİMİZ: OĞLAK BURCU

Oğlak burcu listenin ilk 5 sırasında yer alan burçlara göre daha standart suçlar işlemeye meyillidir. Organize suçlar ve insan öldürme yetkinliklerinden dolayı 6.sırada yer alıyor.

DUYGUSAL KATİLLER: BALIK BURCU

Duygusallıkları ile bilinen balık burçları olağanüstü suçlar konusunda kendine hatırı sayılı bir yer edinmiştir. Seri katillerin yoğunluklu olarak yer aldığı balık burcu dünya çapında ses getiren seri katillere sahiptir.

Diğer burçlar ise oldukça tehlikesiz burçlar grubuna giriyor. En tehlikesiz burç ise ikizler burcudur. Aslında bana soracak olursanız en tehlikeli burç ikizler burcudur. Çünkü bir insanı bilinen öldürme yöntemleri ile öldürmek yerine konuşarak hiç durmadan konuşarak öldürmeyi tercih ediyorlarmış.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR