Felaket geçen bir ilk buluşma istemiyorsanız bu 4 soruyu ona mutlaka sorun!


Felaket geçen bir ilk buluşma istemiyor musunuz? İlk buluşmanız için endişeli ve stresli misiniz? Bu buluşmayı mahvetmek istemiyor ve en iyi sonucu almak mı istiyorsunuz? Onun size uygun biri olup olmadığını anlayacağınız basit ama kesin sonuç veren 4+1 soru ile karşınızdayız. Bu sorulara alacağınız cevaplar ikinci buluşmanın olup olmayacağı hakkında size fikir verecektir. O halde başlayalım!

Arkadaşların senin hakkında ne düşünüyor?

Buluştuğunuz kişinin kim olduğunu öğrenmenin en iyi yollarından biri onun başkalarının ağzından kim olduğunu tanımaktır. Arkadaşlarının onun hakkında ne düşündüğünü sorarsanız muhtemelen beklemediği bu soru karşısında bir süre düşünecek ve insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü bulmaya çalışacaktır. Bu soru sayesinde yalan mı sıkıyor yoksa gerçekten arkadaşlarının düşüncelerini mi iletiyor anlayacaksınız. Sürekli kendini öven biriyle karşılaşırsanız muhtemelen yalan söylüyordur. Çünkü her zaman en yakın arkadaşlarınız sizin falsolarınızı yüzünüze söyleyen kişidir!

… konu hakkında ne düşünüyorsun?

Kendiniz için hayati önem taşıyan şeyleri ilk buluşmada sorup öğrenirseniz bu flörtün bir geleceğinin olup olmadığına karar vermiş olursunuz. Örneğin, eğer koyu bir vegansanız ve et yiyen biriyle aynı ortamda dahi bulunmak istemiyorsanız muhtemelen sevgilinizin de sizin gibi vegan olmasını isteyeceksiniz. Bunun cevabını ilk buluşmada alırsanız o kişiyle ilerleyip ilerlemeyeceğinizin cevabını da öğrenmiş olursunuz.

Bir ilişkide aradığın şey nedir?

Dan diye böyle bir soru sormak istemeyebilirsiniz. Ancak ilk buluşmada çekinip sormadığınız her soru için ilerde pişman olacaksınız. İlişkide bambaşka şeyler arzuladığın biriyle çıkmaya başlaman o ilişkinin kavga gürültüyle biteceğine işarettir. Bu sebeple duygusal olarak yatırım yapacağınız birinin ne istediğini bilmek önemlidir.

Bu zamana kadar neden yalnızdın?

Eski sevgililerinden ayrılık sebebi onu tanımanız için en mükemmel yollardan biridir. Eğer daha önce hiç sevgilisi olmadıysa ve ilk kez sizinle bir ilişki yaşamak istiyorsa bunun nedenlerini irdelemek de önemlidir.

BONUS: Bizi tekrardan bir arada görmek ister misin?

Buluşmanızın sonunda belki de ikinci bir buluşmanın olup olmayacağına dair en net soru bu olacak. eğer onu gerçekten beğendiyseniz ve bir kere daha buluşmak istediğinizi belirtmek istiyorsanız “Bir sonraki benden olsun” diyerek ikinci buluşmaya yeşil ışık yakabilirsiniz!

 

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR