Fenomen çiftin boy farkına çok şaşıracaksınız!


Popüler televizyon dizilerinin fenomen çiftleri sosyal medyada olay yaratmaya devam ediyor. Yıllardır en çok konuşulan boy farkı meselesi ise git gide artmaya devam ediyor. Ekranda bin bir yöntem ile gizlenmeye çalışılan boy farklarına çok şaşıracaksınız!

Televizyon ekranlarının vazgeçilmezleri olan dizilerde en çok dikkat çeken konuların başında başrol oyuncuları ya da dizinin popüler ikilileri arasındaki yaş ve boy farkları geliyor. Bazı kısa boylu ünlü oyuncular sürekli uzun boylu partnerleri olduğu için boy farkı polemiklerinden de nasibini alıyor! Televizyon ekranlarının en popüler dizilerinin fenomen çiftleri arasındaki boy ve yaş farkını sizin için derledik!

Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat veren Demet Özdemir 1992 Kocaeli doğumlu ve 1.70 boyunda..

 

Dizide Can Divit karakterini canlandıran Can Yaman ise 1989 İstanbul doğumlu ve 1.83 boyunda..

 

Dizide iki sevgiliyi canlandıran Demet Özdemir ile Can Yaman arasında 13 cm boy farkı var…

 

Sen Anlat Karadeniz dizisiyle dikkatleri üzerine çeken ve dizide Nefes karakterini canlandıran İrem Helvacıoğlu 1990 Almanya doğumlu. Güzel oyuncu 1.70 boyunda..

 

İrem Helvacıoğlu’nun rol arkadaşı, dizide Tahir karakterini canlandıran Ulaş Tuna Astepe ise 1988 İzmit doğumlu ve 1.89 boyunda..

 

Fenomen haline gelen Tahir ve Nefes çiftinin arasında 19 cm boy farkı var…

 

Çukur dizisiyle büyük çıkış yakalayan Dilan Çiçek Deniz 1995 Sivas doğumlu ve 1.77 boyunda. Dizide Sena Koçovalı karakterini canlandıran güzel oyuncu aynı zamanda 2014 Miss Turkey 2. güzeli..

 

İlk çıkışını Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle yapan, ardından İçerde ve son olarak da Çukur dizisiyle fenomen haline gelen Aras Bulut İynemli 1990 İstanbul doğumlu. Dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran yakışıklı oyuncu 1.83 boyunda.

 

Sena ve Yamaç Koçovalı ikilisinin arasındaki boy farkı ise sadece 6 cm..

 

İstanbullu Gelin ile ekranlara hızlı bir dönüş yapan Aslı Enver 1984 Londra doğumlu. Dizide Süreyya Boran karakterini canlandıran güzel oyuncu 1.68 boyunda..

 

Aynı dizide Faruk Boran karakterine hayat veren Özcan Deniz 1972 Ankara doğumlu ve 1.80 boyunda..

 

Dizide karı kocayı canlandıran iki oyuncunun arasında 12 cm boy farkı var..

 

Kariyerinin başından beri yer aldığı tüm dizilerde partnerleri ile arasındaki boy farkı polemik haline gelen ve şimdilerde Bizim Hikaye dizisinde Filiz karakterini canlandıran güzel oyuncu Hazal Kaya 1990 İstanbul doğumlu. Hazal Kaya’nın boyu ise 1.60 m

 

Bizim Hikaye dizindeki bir diğer başrol isim olan Burak Deniz de 1991 İstanbul doğumlu. Yakışıklı oyuncu 1.82 boyunda…

 

Olaylı ilişkileri ile bilinen Filiz ve Barış’ın arasında 22 cm boy farkı var…

 

Yasak Elma dizisiyle dikkatleri üzerine çeken Sevda Erginci 1993 İstanbul doğumlu. Dizide Zeynep karakterini canlandıran başarılı oyuncu 1.65 boyunda..

 

Aynı dizide Alihan karakterini canlandıran Onur Tuna ise 1985 Çanakkale doğumlu. Yakışıklı oyuncu 1.95 boyunda..

 

Dizide iki sevgiliyi canlandıran çift ekranların en fazla boy farkı olan ikililerinden biri. Dizide de oldukça dikkat çeken Zeynep ve Alihan arasında tam 30 cm boy farkı var..


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR