Game of Thones Finali Öncesi Pek Çok Kişinin Dikkat Etmediği Önemli Detay!


Milyonlarca kişinin büyük bir beğeniyle izlediği Game of Thones dizisi Türkiye saati ile 20 Mayıs Pazartesi günü saat 4:00’te başlayacak olan son bölümüyle ekranlara veda edecek. Final sezonu 14  Nisan’da başlayan dizi yayınlanan her bölümün ardından gündeme oturmayı başarmıştı. Bugün yayınlanacak olan final bölümünün öncesinde herkes ne olacağını merak ederken gelin bir önceki bölümde kimsenin dikkat etmediği o detaya bir göz atalım.

Game of Thrones’un 5. Bölümünde “King’s Landing” yok olmadan önce pek çok kişinin favori hadım karakteri olan Varys öldürülmüştü. Varys ölmeden önce bölümün en başında etkileyici şeyler oldu ve bu olanlara büyük bir ihtimalle kimse dikkat etmedi. 

Game of Thones’un 5. Bölümü Varys’in Jon’un soyuyla ilgili gerçeği kağıtlara yazdığı sahne ile başladı. Gerçeği herkesin öğrenmesi için bu kağıtlar çeşitli yerlere gönderilecekti. 

Varys neler yazdı bilmiyoruz ancak Martha isimli bir kız kapıyı çaldı ve Varys’in yazması bölündü. Martha Deanerys’ın yemek yemediğini belirtiyordu. 

Varys, Martha’ya “Akşam yemeğinde tekrar deneyeceğiniz” dediğinde Martha “Sanırım beni izliyorlar” cevabını verdi. 

Pek çok izleyicinin gözünden kaçırdığı şey Varys ve Martha’nın Dany’yi zehirlemek için çabaladığı. Zehirleme işlemininin başarılı olup olmadığı bu gece yayınlanacak olan final bölümünde ortaya çıkacak ancak Martha’nın ağzından son olarak şu sözler çıkıyor : “Risk ne kadar büyük olursa, ödül de o kadar büyük olur.” 

Bakalım Game of Thrones’un final bölümünde ne olacak.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR