Game of Thones’un Belgeseli Yapılıyor!


Final sezonunun başlamasına sayılı günler kalan Game of Thrones’un belgeseli yapılıyor. İşte Game of Thrones’un belgeseline dair ilk bilgiler. 

Son zamanların büyük bir beğeniyle izlenen dizilerinin başında gelen Game of Thrones’un final sezonu bilindiği gibi 14 Nisan 2019’da başlayacak. Başlamasına sayılı gün kalan GoT dizisinin hayranları bir yandan dizinin son sezonunun başlamasını iple çekerken bir diğer yandan da dizinin bitecek olmasından dolayı bir o kadar mutsuz. Dizinin yapımcısı olan HBO Game of Thrones dizisinin belgeseli ile izleyicilerin karşısına çıkacağını açıkladı. 

HBO tarafından yapılan açıklamada İngiliz belgesel yapımcısı Jeanie Finlay ile anlaşma sağlandığı bildirildi. Finlay, serinin sekizinci ve final sezonunu gün gün takip ederek belgesel haline getirecek. Belgesel 26 Mayıs tarihinde Game of Thrones sona erdikten sona erdikten sonra yayınlanacak ve seyircilere kamera arkasında yaşanıp olup bitenleri gösterecek. 

Game of Thrones : Last Watch adını taşıyacak olan belgesel, Westeros’un gerçeğe dönüştürülme sürecinde yaşanan zorlukları, verilen emekleri ve harcanan çabayı seyircilerin gözü önüne serecek. HBO’nın Game of Thrones serisinin son sezonunu devasa bir Game of Thorones şölenine çevirmek istediği biliniyordu. Bakalım dizinin sona ermesiyle birlikte Game of Thrones evreninde bizleri neler bekleyecek. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR