Game Of Thrones 8. Sezondan İlk Kare Yayınlandı


Fenomen dizi olan Game Of Thrones final sezonu olan 8. bölümünden bir kare yayınladı.

Game Of Thrones isimli dizinin final sezonu olan 8. bölümden bir kare yayınlandı. İlk resmi görsel olarak yayınlanan bu karede, dizinin Daenerys ve Jon Snow karakterleri görünüyor ve görünüşe göre kış gelmiş. Zira karlar içinde yayınlanan bu fotoğraf doğrudan bir bilgi sunuyor final sezonu ile ilgili olarak.

Game of Thrones, izleyicileri 1. sezonundan itibaren büyülemeyi başarmış efsanevi bir televizyon dizisi olarak tarihe geçiyor. Bünyesinde barındırmış olduğu genç oyuncuların şimdilerde aranılan birer yıldız haline geldiği, usta isimlerin ise bir kez daha devleştiği Game of Thrones, eski ve orta çağ konulu tarihi savaş filmlerini aratmıyor.

İlk sezondan beri Winter Is Coming

İlk sezondan beri Winter is coming cümlesini (kış geliyor) slogan haline getiren dizi, Entertainment Weekly dergisinin kapağında görseli ile birlikte görüntülendi. Bu sezonda karakterler gerçek kış ile yüzleşmeye başlayacak diyebiliriz. Önceki yıllarda sezonun sızdırıldığını biliyoruz. Bu tarz bir durumla tekrar karlışmak istemeyen HBO yetkilileri, durumu çok daha güvenli bir hale getirmeye kararlı.

Game Of Thrones Final sezonu 6 bölüm olacak

Dizinin final sezonu ile ilgili olarak sezonun toplamda 6 bölümden oluşacağının altını çizen yetkililer, merakla beklediklerini de dile getirdi.

 

Keyifli bir dizi olduğu için pek çok kişinin merakla izlediği, özellikle kendi içindeki döngüleri ile oldukça güçlü çıkışları karşımıza çıkardığı bu dizide, her şey çok daha farklı ve yoğun bir dilde çıkıyor karşımıza. Özel bir dizi olduğunu düşündüğümüz GOT için, 8 sezon az bir süre değil. Bu yüzden yılların büyüttüğü seyirci kitlesi, bu dizi ile bir şekilde vedalaşmalı idi ve o da bu sezon oluyor. Bakalım nelerle karşılaşacağız.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR