Game of Thrones Final Sezonunun 5 Önemli Karakteri!


Milyonlarca kişinin büyük bir beğeniyle izlediği Game of Thrones dizisinin final bölümüne sayılı günler kala final sezona etki eden olabilecek 5 karakteri sizler için listeledik. 

Game of Thrones dizisi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren milyonlarca kişi tarafından sevilerek izleniyor. Dizinin başladığı günden itibaren final sezonuna kadar pek çok karakter geldi geçti. Game of Thrones dizisinin final sezonunda büyük rol oynayan ve oynayacak olan 5 karakteri sizler için sıraladık. 

5- Gendry

Robert Baratheon’ın gayrimeşru çocuğu olan Gendry, Game of Thrones dizisinde sinyalleri verilmemiş olsa da Game of Thrones dizisinin kitaplarında oldukça önemli bir karakter çizgisine sahip. Dizide Gendry Westeros’un en yetenekli demircilerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Kitaplarda çok önemli olan ancak dizide çok önemli bir karakter olmayan Gendry, final sezonunda Jon Snow’un en büyük yardımcılarından birisi olabilir. 

4- Samwell Tarly

Game of Thrones dizisinin final sezonunun ilk bölümünde ekranlara gelen duygusal sahne ile içimizi burkan Samwell Tarly, şüphesiz ki son sezonun en önemli bir karakterlerinden birisi olacak gibi görünüyor. Jon Snow ile birlikte geçirdiği sürenin ardından Samwell, edindiği bilgi birikimi ve sonsuz merakıyla adeta bilirkişi konumuna yükseldi. Samwell, Jon Snow ve Daenerys Targeryen’in Gece Kralı’yla olan savaşta en önemli silah olabilir. 

3- Tyrion Lannister 

Game of Thrones’un ilk sezonlarında büyük bir rolu olan Tyrion’ın son sezonundaki rolü tamamen farklı olacak gibi görünüyor. Game of Thrones’un 7. Sezonundan itibaren Targaryen kanı taşıyıp taşımadığı merak edilen Tyrion’un ebeveynlerine dair soru işaretleri hala akılında. Daha önce bir ejderha ile yakınlaştığına tanık olduğumuz Tyrion Lannister’ı Game of Thrones’un final sezonunda farklı yerlerde görebiliriz. 

2- Melisandre

Game of Thrones evreninde çok görünmeyen ancak Jon Snow’un hayata geri dönmesinde büyük rolü olan Melisandre, son sezonun ilk iki bölümde görünmese de Jon ve Daenerys’in en büyük destekçilerinden birisi olarak karşımıza çıkabilir. Daha önceki sezonlarda ateş ve buzu birleştirmenin bir görev olduğundan söz eden Melisandre bu sezon önemli bir görevi olacak gibi görünüyor. 

1- Bran Stark

Game of Thrones evreninin en gizemli karakterlerinden birisi olan Bran Stark, Game of Thrones’un final sezonunun da en önemli karakterlerinde birisi olacak. Bran, Gece Kralı’yla doğrudan bağlantı halinde olduğu için bile yeterince güçlü ve tehlikeli bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Bu duruma ek olarak Game of Thrones final sezonu hakkında ortaya atılan pek çok teoride Bran Stark, ejderhaları kontrol edebileceği de dile getiriliyor. 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR