Game of Thrones Yönetmenleri Yeni Bir Star Wars Dizisine Başlıyor!


Game of Thrones

Game of Thrones dizisi ile tüm dünyaya adını duyuran David Benioff ve DB Weiss, bir Star Wars projesi ile izleyicilerini şaşırtmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en ünlü dizilerinden Game of Thrones, genelde her senenin belirli birkaç haftasını “Game of Thrones günleri” olarak ayırıyor. 2018’de yeni bölümleri yayınlanmayacak dizi, 6 bölümlük final sezonu ile 2019’da sevenlerine veda edecek. Dizinin yönetmenleri olan David Benioff ve DB Weiss ise Game of Thrones’tan sonra başlayacakları yeni projelerini duyurdular. Şu sıralar Rian Johnson tarafından yönetilen modern Star Wars serisinin haricinde yeni bir Star Wars dizisi yapacaklarını duyuran David Benioff ve DB Weiss, Game of Thrones’tan sonra yapacakları projeyi de duyurmuş oldular.

StarWars.com’a göre David Benioff ve DB Weiss, “Rian Johnson, yönetmenlik koltuğunda oturduğu Skywalker destanının dışında başka bir Star Wars projesi üzerinde çalışıyor.” Game of Thrones’un yönetmenlerinin yeni Star Wars dizisi için açıkladığı net bir tarih yok. Ayrıca dizinin HBO mu yoksa farklı bir kanalda mı yayınlanacağı şu anda merak edilen konular arasında.

Game of Thrones

  Üniversite Bittiğinde Bunları Çok Özleyeceksiniz!

Benioff ve Weiss yaptıkları ortak bir bildiride, “1977 yazında çok uzaktaki bir galaksiye gittik ve o zamandan beri hayal ediyoruz. Game of Thrones’un bitiminin hemen ardından bu heyecanlı projeye başlamaktan onur duyuyoruz” dediler.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR