Game of Thrones’taki Ejderhalardan Hangisi Öldü!


Game of Thones’un final bölümüne sayılı günler kala Game of Thrones izleyicileri Daenerys Targaryen’ın ejderlerini merak ediyor. Ejderhanaların anası olarak bilinen Daenerys Targaryen’ın ejderhalarından hangisi öldü?

Game of Thrones dizininin final sezonu son sürat devam ederken, dizide önemli bir yere sahip olan ejderhalar dizide önemli bir yer tutuyor. Daenerys Targaryen’in önceden hazırlanmış bir evlilikle satılmasının ardından gelişen olayların ardından Daenerys üç ejderha annesi oldu. Ejderhalarını birer kafes kuşu büyüklüğünden devasa varlıklar haline getiren Daenerys’in ejderhalarının hangisi öldü gelin hep birlikte bir göz atalım.

Milyonlarca kişinin büyük bir beğeniyle izlediği Game of Thrones dizinin en sevilen öğelerinden birisi de ejderhalar. Game of Thrones evrenine farklı bir hava katan ejderhaların isimleri Drogon, Rhaegal ve Viserion olarak isimlendirilmişti. Game of Thrones evreninde bu ejderhalardan şu ana kadar ikisi öldü.

Viserion, Night King tarafından fırlatılan bir buz mızrağı ile öldürüldü. Diğer bir ejder olan Rhaegal ise son bölümde Euron Greyjoy’un attığı devasa ok ile vurularak denizin derinliklerine gömüldü. Daenerys’in 3 ejderhasından 2’si öldü. Bakalım Game of Thrones’un finalini belirleyecek olan son bölümde son ejderha da ölecek mi?


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı