Game of Thrones’un 8. Sezonunun Yayın Tarihi Açıklandı!


Televizyon tarihinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones’in 8. sezonunun başlama tarihi belli oldu. Başlama tarihi ile ilgili açıklamayı dizinin oyuncularından olan Maisie Williams yaptı.

 

Yayına girdiği tarihten bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game Of Thrones, HBO tarafından çekiliyor. Ağustos ayında 7. sezon finalini yapan dizi tüm hazırlarını tamamlayıp 2019 yılının Nisan ayında yeni sezon ile yine ekrandaki yerini alacak. Yeni sezonun bilgisini ise dizinin oyuncularından Maisie Williams tarafından yapıldı.

Dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams yaptığı açıklamada “Aralık ayında çekimlerimizi bitirdik. İlk bölüm, Nisan 2019’da yayınlanacak. 8.Sezonun her anlamıyla hazırlanması 4 ayı bulacak. Özellikle kurgu işlemi, oldukça meşakkatli. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun yeteneklerimizi ve yapabileceklerimizi gösterdiğimiz bir sezon olmasını istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Sevilen oyuncu canlandırdığı karakterin geleceğine ilişkin de açıklamalarda bulundu. Arya karakterini canlandıran Williams, “Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya’nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum” diye konuştu. Bu arada Game of Thrones’un 8. sezonunda 6 bölüm yer alacak.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı