Game of Thrones’un 8. Sezonunun Yayın Tarihi Açıklandı!


Televizyon tarihinin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Game of Thrones’in 8. sezonunun başlama tarihi belli oldu. Başlama tarihi ile ilgili açıklamayı dizinin oyuncularından olan Maisie Williams yaptı.

 

Yayına girdiği tarihten bu yana büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Game Of Thrones, HBO tarafından çekiliyor. Ağustos ayında 7. sezon finalini yapan dizi tüm hazırlarını tamamlayıp 2019 yılının Nisan ayında yeni sezon ile yine ekrandaki yerini alacak. Yeni sezonun bilgisini ise dizinin oyuncularından Maisie Williams tarafından yapıldı.

Dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams yaptığı açıklamada “Aralık ayında çekimlerimizi bitirdik. İlk bölüm, Nisan 2019’da yayınlanacak. 8.Sezonun her anlamıyla hazırlanması 4 ayı bulacak. Özellikle kurgu işlemi, oldukça meşakkatli. Acele etmenizi istemeyiz. Bu son sezonun yeteneklerimizi ve yapabileceklerimizi gösterdiğimiz bir sezon olmasını istiyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Sevilen oyuncu canlandırdığı karakterin geleceğine ilişkin de açıklamalarda bulundu. Arya karakterini canlandıran Williams, “Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya’nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum” diye konuştu. Bu arada Game of Thrones’un 8. sezonunda 6 bölüm yer alacak.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR