Game of Thrones’un Twitter’dan paylaştığı bir fotoğraf herkesi şüpheye düşürdü! Jon Snow ölecek mi?


Game of Thrones izleyicilerinin tamamını aklında Jon Snow ölecek mi? sorusu var. Tüm dünyanın heyecanla takip ettiği fenomen dizi Game of Thrones’un son sezonu heyecanla beklenirken Game of Thrones Twitter hesabından geri sayım paylaşımları yapıyor. Herkes dizinin nasıl biteceğini kafasında kurgularken Game of Thrones Twitter hesabından paylaşılan bir fotoğraf dikkatli hayranların gözünden kaçmayan bir ayrıntı barındırıyor. Peki o ayrıntı ne? Jon Snow’un ölümüyle alakalı bir hile olabilir mi?

Fenomen dizi Game of Thrones’un son sezonu Amerikan kanalı HBO’da 14 Nisan tarihinde başlayacak. Dizinin resmi Twitter hesabı herkesi heyecanlandıran ve sabırsızlandıran paylaşımlar yapmaya devam ederken dün paylaşılan bir fotoğraf dikkatli hayranlara ilk sezondan bir ayrıntı hatırlattı.

Jon Snow’un son sezonun tanıtım posterindeki pozu 1. sezon posterindeki Ned Stark’ın pozu ile hemen hemen aynı. Ned Stark 1. sezonun sonunda kafası kesilerek infaz edilmişti. 1. sezon ile son sezon posterinin arasındaki bu benzerlik izleyicilerin kafasını karıştırmak için mı atıldı yoksa gerçekten Jon Snow’da Ned Stark’ın kaderini mi paylaşacak? Bu sorunun cevabını almak için nisanı bekleyeceğiz.

 


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR