Game of Throne’un Sansa’sından Şaşırtan İtiraf


Milyonlarca kişinin izlediği ve final sezonu geçtiğimiz günlerde başlayan Game of Thrones dizisinde Sansa karakterini canlandırlan Sophie Turner’dan şaşırtan itiraf. 

Game of Thrones dizisinin sevilen karakterlerinden birisi olan Sansa’ya hayat veren Sophie Turner, canlandırdığı karakterin başlangıçta yaşadığı olumsuz tepkileri anlattı. Turner, o günlerde yatağından kalkerken zorlandığını ve hatta intihar etmeyi düşündüğünü anlattı. 

Kısa bir süre önce Dr. Phil’in podcast yayınına konuk olan Sophie Turner, milyonlarca kişinin severek izlediği dizi olan Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Sansa Stark karakteri yüzünden başta sosyal medya platformaları olmak üzere internet ortamlarında aldığı olumsuz tepkilerin kendini depresyona ittiğini belirtti. 

17 yaşına girdiğinde depresif hissetmeye başladığını dile getiren Turner, şimdi 23 yaşında olduğunu ve o kötü günlerin geride kaldığını belirtti. Turner ayrıca dizinin ilk sezonlarında herkesin fazla kilolarıyla dalga geçtiğini belirtti. 

Turner katıldığı podcastte kötü günleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Ergenlik döneminde sivilceli bir cilde sahip olduğunu söyleyen Turner, zamanla insanların kilosuyla, sivilceleriyle ve oyunculuğuyla ilgili yorumlara alıştığını dile getirdi. Geçirdiği depresif dönemin tek nedeninin sosyal medya olmadığını belirten Turner, hakkında yapılan olumsuz yorumların akıl sağlığı üzerinde çok büyük bir etkiye neden olduğunu dile getiriyor. 

Yaşadığı zor günleri, nişanlısı Joe Jonas ve o dönemde aldığı terapi seanslarıyla atlattığını dile getiren Turner bu süreç zarfında bir takım ilaç desteği de aldığını dile getirdi. 

Game of Thrones dizisi sona erdikten sonra kendine zaman ayırmaya karar veren Turner, psikoloji okumaya karar verdiğini dile getirdi.


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı