Gerçek Aşkın Öyküsü: Hafızasını Kaybeden Sevgilisini Kendisine Yeniden Aşık Eden Genç Adam


50 First Dates (50 İlk Öpücük) filmini birçoğunuz muhtemelen izlemiştir. Filmde yirmi dört saatlik döngüler halinde hafızasını kaybeden sevgilisinin kendisine yeniden aşık olmasını sağlamak için gayret gösterdiği bir gencin hikâyesi anlatılıyordu. Ve işte bu film, gerçeğe dönüştü! 

Sıradan bir hayat süren Jessica Sharman ve Rich Bishop çiftimiz, her şeyden habersiz bir gelecek planlaması yapıyordu. Ta ki hayatları tamamen değişine kadar…
Jessica’nın rahatsızlanmasıyla çiftimizin hayatı bir anda tersine döndü. Jessica2nın sinir sisteminde meydana gelen rahatsızlıklar, hafızasını etkiledi. Öyle ki bir süre sonra, adını bile hatırlamayacak konuma geldi hastalığı.

Jessica’nın yaşadığı hafıza kaybı sonrasında sevgilisi Rich’i bile hatırlamadı. Hem Jessica’nın ailesi, hem de Rich’in çabalarına karşı bir türlü geçmişi hatırlamayan Jessica, kendisine geçmişi hatırlaması için gösterilen fotoğraflara ve videolara da anlamsızca bakıyordu, hiçbir şey hatırlayamıyordu…

Ancak bir an olsa bile Rich yılmadı bu mücadelesinde, Jessica’nın yanından ayrılmadı. Ve bir karar aldı; ilişkilerinin tümünü en baştan sevdiği kadına yaşatacaktı. Rich’in bu çabaları sonrasında hafızası kısmen de olsa yerine geldi Jessica’nın. 

Genç kadın şunları söyledi: “Rich ile ilk kez nerede ve ne zaman tanıştığımı hatırlamıyorum. Ama, ona ikinci kez aşık olduğum günü asla unutmayacağım. Doktorlar aynı olayın tekrar başıma gelebileceğini söylüyor. Bundan korkmuyor. Ne de olsa yanımda Rich var. Beni asla bırakmayacağını biliyorum.”

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı