Görünüşü Yüzünden Arkadaşları Tarafından Dışlanan 7 Yaşındaki Madden’in Hikayesi


Madden, heterokromi (göz rengi farklılığı) bir şekilde doğdu. Bu kromozomun mutasyona uğraması sonucunda gerçekleşen bir durum.

Bununla birlikte dudağında bir yarık vardı. Bu arada heterokromi (göz rengi farklılığı) ve yarık dudak dünyada sadece %1 karşılaşılma ihtimali olan bir durum.

Madden’ın annesi internette kedi Moon’un fotoğrafını gördü. Arama kurtarma ekibi tarafından Minnesota’da bulunmuştu ve tıpkı oğlu gibi farklı gözlere sahipti.

Kedinin de iki gözü farklı renkteydi ve dudakları yarıktı. Annesi kaderin bir şekilde onları bir araya getirdiğini ifade ediyor.

Hemen arkadaşlarından ve hiç tanımadığı insanlardan kediyi sahiplenmek için yardım istedi. Bunun üzerine kısa bir sürede kedi Moon Madden’a kavuştu.

Annesi şöyle diyor: “Moon, Madden’ın farklı olmanın inanılmaz ve muhteşem bir şey olduğu fark etmesini sağladı.”

Madden’ın 2 kardeşi daha var. Annesi onları zorbalığa karşı korumaya ve duyarlı çocuklar olarak yetiştirmeye çalışıyor ve şöyle diyor: “Diğer insanlar gibi birçok eksiğimiz var ama biz başkalarına nezaket göstermek için elimizden geleni yapacağız.”

“Zorbalık ve nefret dolu bu dünyada, biz sevgiyi seçtik”

Daha 7 yaşında olmasına rağmen dudağının düzelmesi için sayısız ameliyat geçiren ve zorbalığa maruz kalan Madden, ne mutlu ki artık yalnız değil.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR