Görür Görmez ‘Böyle Güzellik Olmaz Olsun!’ Diyeceğiniz Güzellik Trendleri

Her geçen gün sosyal medyada dolaşan bazı yeni güzellik trendlerine şahit oluyoruz. İtiraf etmeliyiz ki bu tuhaf güzellik anlayışları aşırı olabiliyor.


Örneğin, daha dolgun kaşlar, 90’lı yılların ve 2000’lerin başında gözümüze aşırı gelmiyordu. Bazen bu tuhaf güzellik anlayışları görmeden inanmam diyeceğiniz kadar aşırı ve garip olabiliyor. İşte şu anda sosyal medyada dolaşan en garip güzellik trendleri. Sizde bu trendlere ayak uydurabilir misiniz. Ne dersiniz?

Neon Göz Kalemi

Şimdi, dürüst olmak gerekirse, neon göz kalemi teorisinde çok garip gelmiyor. Vurgulayıcı, cildimizin bazı noktalarını öne çıkarmak için hepimiz parlak şeyleri denemiyor muyuz?  Neon göz kalemi ile, gözlerinizi gerçekten parlıyor gibi görünse de, makyaj dünyasında birçok şey gibi sadece bir yanılsamadır. Tek gereken net beyaz göz kalemi, parlak göz farı, titremeyen bir el ve biraz sabır. Hatta dudaklarınızda yapabileceğiniz bir şey! Dolayısıyla, odayı gerçekten aydınlatan bir görünüme ihtiyacınız olduğunda, tam olarak bunu nasıl yapacağınızı zaten biliyorsunuzdur.

Lolipop Dudaklar

Küçük bir çocukken hepimiz annemizin ablamızın makyaj malzemelerini karıştırmış hatta kapının arkasına geçip onların rujlarını kullanmışızdır. Ama o zaman küçüktük ve bu şekilde lolipop dudaklar yapmışızdır. Ama durun şimdi bir olgun gibi davranın ve bundan vazgeçin.

Parlayan Saç Kökleri

Zaman zaman kuaföre gidecek vakit bulamayabilir fakat saçlarımızın da parıldamasını isteriz fakat bu kadarı da sizce tuhaf güzellik anlayışları sınıfında ve aşırı değil mi?

Video: Metrobüste Herkesi Şoke Eden Kadın Yolcu!

Burun Kılı Uzantıları

Buna yorum yapmak bile istemiyoruz, isterseniz siz yorumlayın. Biz kelime bulamadık.

Örgülü Kaşlar

Örgülü kaş eğilimi Photoshop ile başlayan ve yayılan bir eğilim gibi. Sonraları Photoshop ile uğraşmaktan yorulanlar aldılar kalemi koyuldular işe. İşte sonucu.

Her Yerimiz Parıltılı Olsun!

Saçımız parıldasın, rujumuz, ojemiz. Peki bu ne şimdi? Bu bir festival olmalı, işe giderken koltuk altı tüylerinizi alamadı iseniz işte size çözüm. Ne diyelim, başka bir kılıf uyduramadık.

Ufak Tefek Cinayetler 24. Bölüm Fragman

Kulak Makyajı

Anladık küpe takmak istemiyorsun, Marie Claire’e göre bu trend, 2014’ten bu yana var. Ama defilelerde kalsa bizce iyi olur. Düşünsenize işe geç kaldınız makyajınızı tamamlamanız lazım e birde kulağınızın arkası kaldı ne diyelim, yada erkek arkadaşınız ile romantik anlar yaşıyorsunuz ve erkek arkadaşınız kulağınıza doğru ufak dokunuşlar yapmak istedi, sizce nasıl bir tad alırdı? Düşünmek bile istemiyoruz. Başlamadan biten bir romantik gece daha!

Üç Boyutlu Dudaklar

Bu, “makyaj sanatçısı” terimini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan bir durum. Hepiniz, makyajı mükemmelleştirmenin çok sabır ve yetenek gerektirdiğini biliyoruz, ancak bazı insanlar için, sadece koyu halkaları gizlemek ya da elmacık kemiklerine parlaklık vermek yetmiyor sanırım.

Sahte Çiller

Güneşe mağruz kalmadan dikkat çekici çillere sahip olmak istediniz mi hiç. Sanmıyoruz! Ama isterseniz bir kaş kalemi yada dövmeci ( yok daha neler ) sizi bu isteğinize kavuşturabilir. Tabii ki sizinde tuhaf güzellik anlayışları gibi eğilimleriniz varsa…

Sahte Alt Kirpikler

Yok daha neler dediğinizi duyar gibiyiz. Her kadının kirpikleri istenildiği kadar gür ve uzun olmayabilir ve takma kirpik kullanımının da karşısında değiliz fakat sahte alt kirpik ne ola, işte onu anlamış değiliz.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı