Günlük Burç Yorumları: 11 Eylül 2017


11 Eylül 2017 Pazartesi günlük burç yorumları.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir sorumluluk üstlenecekler. Sanatsal konularla daha fazla ilgilenebilir ve bu konularda harcama yapabilirsiniz. Ama harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. 

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün Boğa burçlarının hassas bir döneme girdiği gün. Ruh haliniz daha hassas olacak. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Bu da hassas döneminizi daha iyi atlatmanıza yardımcı olacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

İkili ilişkilerde keyfinizi kaçıran tartışmalar ve sorunlar gündeminizi meşgul edebilir. Sabırlı kişiliğiniz sayesinde hedeflerinize ulaşmakta sıkıntı yaşamıyorsunuz. Zamanla aklınızdaki her şeyi gerçekleştireceksiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Sosyal hayatınıza ara verdiğiniz dönemler geride kalacak, arkadaşlarınızla yeniden eğlenceli ve hareketli bir dönem geçireceksiniz. Yakın zamanda bir ilişkiniz bittiyse yeniden bir araya gelme ihtimaliniz olabilir. 

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Çevrenizdeki bazı insanlarla zıtlaşabilirsiniz. Uzlaşmadığınız konularda kırıcı konuşmaktan kaçının. Partnerinize daha fazla vakit ayırmalısınız. 

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Geleceğinizle ilgili farklı planlar yapacaksınız. Bu konular zihninizi meşgul edebilir. Günün ilerleyen saatlerinde temponuz artacak. 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bu aralar sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz. İlgi alanınızın artmasıyla hobilerinize olan harcamalarınız da artacak. Bu dönem sezgilerinize güvenmek yerine mantığınızla hareket edin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Pazartesi sendromu sizi hiç etkilemiyor. Her gün sizin için farklı bir heyecan. Sporu hayatınızın bir parçası olarak görmeye başlayın, bu sayede şikayetçi olduğunuz sağlık problemlerinden kurtulacaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Hayal kırıklığı yaşamamak için insanlardan
beklentilerinizi düşürün. Bu sayede daha az üzülürsünüz. Uzakta yaşayan bir
tanıdığınızdan haber alabilirsiniz. 

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Kariyer konusunda değişiklikler yapmak isteyen Oğlak burçları için yeni fırsatlar ortaya çıkacak. Aşk hayatınızda her şey yolunda. Partnerinizin size ne kadar değer verdiğini bildiğinizi karşı tarafa da hissettirin ve onun da sizin için ne kadar değerli olduğunu hissettirecek küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Yoğun duygular yaşayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Kararlar alırken sezgilerinize güvenin. Finansal konulardaki sıkıntılarınız bir süre daha devam edecek fakat yakınlarınızın desteğiyle bu dönemi de atlatacaksınız.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Yaratıcılığınızla ön plana çıkacağınız bir gündesiniz. Yoğun ve olumlu enerjiniz çevrenizdekilere de yansıyacak. Çevrenize neşe saçmanız size sürpriz bir aşk getirebilir.    

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı