Günlük burç yorumları: 11 Kasım 2017


Unimetre’den 11 Kasım günlük burç yorumunuz.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Projeleriniz üzerine çalışırken çekingen olmayın. Çünkü bu çekingenlik başarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bir olay esnasında üzerinize çöken olumsuz havadan o an kurtulmalısınız, en azından kontrol altına almaya çalışabilirsiniz.
Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs)
Çevrenizdeki insanlara karşı daha dikkatli olmalısınız. Başkalarının ardını toplamak size ekstra yük veriyor olabilir. Her zaman olumlu tepkiler, olumlu eleştireler alamazsınız; işinizi çok da iyi yapsanız olumsuz yorumlar her zaman olacaktır. Bunlar üzerine çok düşünmeden başarı yolunda adımlarınızı atın, bu tür şeylerin başarınıza gölge düşürmesine izin vermeyin.
İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)
Bugün alacağınız kararlar hakkında dikkatli olun. Çünkü bu ara pek kararsızlıklar yaşayabiliyorsunuz. Eğer ki kendi başınıza karar vermekte zorlanıyorsanız ailenizden ya da en yakın dostlarınızdan yardım alabilir, onların fikirlerini dinleyebilirsiniz.
Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)
Aşk hayatınızda bugün birçok hareketlilik olabilir. Karşınıza yeni bir ilişki için fırsat çakabilir. Ancak gelecek konusunda tereddütleriniz var ve bu çoğu şeye gölge düşürüyor. Eğer ki geleceğe bakmayı düşünürseniz güzel bir ilişki sizi bekliyor olabilir.
Aslan Burcu (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Maddiyat konusunda sizin düşündüğünüz gibi gerçekleşmeyebilir her şey. Bu herkesin başına gelir, kendinize ekstra bir dert yüklemenize gerek yok. 
Başak Burcu (24 Ağustos – 23 Eylül)
Başak burçları haydi harekete! Şimdi tam zamanı! Elinize bir tatil fırsatı geçebilir, ertlemeyin. Havalar soğudu ancak bu mevsimde de yapabilecek o kadar çok şey var ki. Uzun süredir işinize odaklandığınızdan kendinize hiç zaman ayıramıyorsunuz ve bu aslında sizi içten içe huzursuz ediyor. Bugünün tadını çıkarmaya bakın!
Terazi Burcu (24 Eylül – 23 Ekim)
Bu hafta sonu odaklanma problemi yaşayabilirsiniz. Yoğun geçen hafta içi çalışmasından sonra hafta sonu yapacağınız aktivitelerde daha katılımcı olmanız yararınıza olacaktır. Olayların daha fazla içinde olursanız yaptığınız işten alacağınız verim artacaktır.
Bu aralar odaklanma problemi yaşıyorsunuz. Yoğun bir hafta geçirdiniz, evet, yorgunsunuz, hafta sonu bu yorgunluğu atmaya aslında yetmiyor. Ancak olayların biraz daha içinde olursanız ve an’ın tadını çıkarmaya bakarsanız belki her şey biraz daha yoluna girecektir.
Akrep Burcu (24 Ekim – 22 Kasım)
İlişkiniz pek yolunda gitmiyor ama şansınız var, bu şansı hem siz hem de kız/erkek arkadaşınız çok iyi kullanmalı ve sorunları çözmelisiniz. Alacağınız kararlarda temkinli olmanızda fayda var. Aceleye etmeyin, bazı şeyleri kendi başınıza çözmeye çalışın.
Yay Burcu (23 Kasım – 21 Aralık)
Bir şeylerin zamana yayılması, zamanla gerçekleşecek olması ve onun yarattığı beklenti sizi biraz geriyor olabilir ancak hayatta her şey bir süreçte gerçekleşmekte ve biz de bu düzenin içindeyiz. Acele kararlar almaktan kaçının, pişmanlık yaşamayın ve her şeyi olacağına bırakın.
Oğlak Burcu (22 Aralık – 20 Ocak)
Maddi zorluklar bitiyor; hayatınıza uyguladığınız tedbirlerin faydasını gördünüz. Tutumlu olmaya devam etmenizde yarar var. 
Kova Burcu (21 Ocak – 18 Şubat)
Artık rahatlama vakti. Hafta sonu aktivitelerinizde oldukça rahatlayacaksınız. Sosyal ortamlarda bulunmak yeni bir ilişkiyi karşınıza çıkarabilir ancak hemen karar vermeyin. Öte yandan katılacağınız hemen her aktivite size büyük keyif verecektir. Rahatlamak için harekete geçmeniz yeterli.
Sosyal ortamlarda bulunmaya özen gösterin, karşınıza yeni biri çıkabilir ve bu fırsatı kaçırmak istemezsiniz. Harekete geçmenizin vakti geldi de geçiyor!
Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)
Çevrenizdeki insanlar tarafından size karşı yapılan olumsuzlukları aklınızda tutmanıza, sürekli düşünmenize ve kendinizi huzursuz hissetmenize yol açmanıza hiç gerek yok. Sadece iyiye odaklanın. Ne demişler; başkalarındaki iyiyi gör, kendindeki kötüyü gör.
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı