Günlük Burç Yorumları: 12 Ekim 2017


Unimetre’den 12 Ekim 2017 Perşembe günlük burç yorumlarınız.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün yaşam enerjiniz ve arzularınız yüksek olacak. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

İletişim sorunları ve yanlış anlamalar yüzünden tartışmalar olabilir. Hırslı ve öfkeli bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Saygı duyduğunuz kişilerin desteğini aldığınız bir dönemdesiniz ve iyimser davranışlar karşısında duygularınız değişiyor. Çalışma hayatınızla ilgili konularda daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. İlginç işler yapan dostlarınızı arayabilirsiniz. Farklı projeler ve yeni teknoloji ile ilgilenenler dikkatinizi çekecek.  Mistik yerlerde dolaşmak, mistikler ile tanışmak ilginizi çekebilir. Fakat yanıltıcı kişilerden uzak durmalısınız. Karşılaştığınız bazı kişiler inancınızın sarsılmasına neden olabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde duygusal karmaşa hissedebilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Özellikle geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir ve içinde bulunduğunuz durumu kritik edebilirsiniz. Sorunları büyütmezseniz, fırsatları iyi değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve hayal gücünüz uyanacak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geleceğe yönelik yepyeni hayaller kuracaksınız. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydetmek için çaba gösterebilirşiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Yer değiştirmek veya eşyalarınızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar sizi harekete geçirecek ve çok farklı çevreler ile sıcak ilişkiler kuracaksınız. Kendi iç dünyanıza dönebilir, bazı konuları kabullenme içine girebilirsiniz. Fikir sahibi olduğunuz konularda fazla ısrarcı olmamaya çalışın. 

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Duygularınız derinleşiyor ve bugün kendiniz ile ilgileneceksiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu derinden inceleyebilirsiniz. Fakat çok fazla derinleşmeyin. Yeniden harekete geçmek için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Planlarınızda aksamalar yaşanabilir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ancak son zamanlarda olmadığınız kadar rahat davranacaksınız. Yeni tanışacağınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilir, farklı çevrelere girebilirsiniz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlara ulaşabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok fazla zorlamayın. Parasal konulara yönelik gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir veya olması gerekenden daha yavaş gelişebilir. Sabırlı olun ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluk almaktan kaçının. 

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Sürprizler hem şaşırtıcı, hem de heyecanlandırıcı olacak. Yaratıcı çalışmalar yapabilir, ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterecek, yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Bazı kaygılarınız devam edebilir fakat bugün kendinizi rahat hissedeceksiniz ve enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Sevdikleriniz ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Mücadele ettiğiniz işlerinizde kendinizi zor koşullar altında bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Kalabalık ortamlar, farklı mekanlar ilginizi çekiyor fakat karşılaştığınız kişilerden rahatsız olabilirsiniz. Özellikle yaşam tarzı sizden farklı olan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve tepkili olabilirsiniz. Ancak farklı düşünen ve sizden daha başka kültürlerden gelen kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve bu arada kendinizi gözden geçireceksiniz.  Bugün iş arayışında olan geçler harika fırsatlar yakalayacaklar. 

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Hırslı bir tavır içine girebilirsiniz ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve yapabileceğinizden daha fazlasının peşinden koşmayın. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir. Ayrıca bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. İşinizle ilgili bazı konular yeniden gündeme gelebilir, bu defa eski hatalarınızı tekrarlamamaya çalışmalısınız. 

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Karmaşık duygu ve düşüncelerden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilir, heyecanlı ve huzursuz bir tavır içinde olabilirsiniz. Ancak hareket halinde olmak keyfinizi yerine getiriyor. Çeşitli organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz ve hatta bazı organizasyonları siz yapabilirsiniz. Birçok işi bir anda yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde mücadele gerektiren koşullarda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı