Günlük Burç Yorumları: 13 Ekim 2017


Yeni bir güne başlarken gökyüzü ve yıldızlar sizlere ne gibi ipuçları verecek bakalım… Unimetre’den günlük burç yorumlarınız…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün alacağınız haberlerden etkilenebilir ve duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Eski dostlarınız aklınıza gelebilir. Veya sürpriz karşılaşmalar sizi heyecanlandırabilir. Bu karşılaşmalarda heyecanlansanız da çok fazla dışarıya belli etmeyeceksiniz. Yaşam enerjiniz yüksek ve isteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması çevrenizdekilerin de dikkatini çekecek.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz. Çok farklı düşünceleriniz olabilir ve yaratıcı fikirlerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.Bugün iletişim yönünden yoğun bir gündeminiz olabilir. Aile bireyleri, arkadaşlarınızla yoğun bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Merak etmeyin sorunlar olmayacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Güne keyifli başlayacak ve yakınlarınız ile ilgileneceksiniz. Arkadaşlarınız ile görüşebilir, keyifli programlar yapabilirsiniz. Çocuklar, arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile birlikte sinema, tiyatro gibi sanatsal organizasyon planları yapabilirsiniz. Bu organizasyonlar serin sonbahar günlerinde içinizi ısıtacak.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Uzaklarda yaşayan dostlarınız ile haberleşebilir, yabancılar ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Heyecanlı ve istekli olacaksınız. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi harekete geçirecek. Giderek artan artan iş yükünüz aşk hayatınızı etkileyecek. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenebilirler.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz ve önemsediğiniz aile büyükleri ile ilgileneceksiniz. Bazı olaylar istediğiniz gibi gelişmese bile bugün daha iyimser bir tavır içinde olacaksınız. Eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.Bilgi sahibi olmadığınız konular yüzünden stresler yaşayabilirsiniz. 

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün sosyal konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi en iyi hale getirmek için mücadele verebilirsiniz. Kafanızı toparlayın ve konsantre olun. Sevgilinizin kötü ruh halinin sizi etkilemesine izin vermeyin ve durumu rahatlatmaya çalışın. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Kendinizi yenilemek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Arkadaşlarınızla farklı ortamlara katılabilirsiniz. Farklı ortamlar, kalabalıklar ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Duygusal yönden sizi yıpratan konular gündeme gelebilir. Mücadele verdiğiniz konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. 

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyebilir, karşı cinsin dikkatini çekebilirsiniz. Artık önemli işler yapmak ve önemsenmek istediğiniz bir dönemde bulunuyorsunuz. Ciddiye aldığınız konulara odaklanacaksınız. Finansal konularda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gelecek aydan itibaren bu konuda rahatlayacaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Dostlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlara katılabilir, eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte çevre gezilerine çıkabilir, eğlenceli kişiler ile karşılaşabilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. Bir söz veya nişan töreni olabilir.  Ayrıca; Ay sizi ruhsal konularla ilgilenmeye itebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Güne yoğun duygularla başlayacaksınız. Ancak günün ilerleyen saatlerinde duygularınız hafifleyecek ve dikkatinizi yapmanız gereken konulara yönelteceksiniz. Sorunları büyütmeyin ve küçük ayrıntılara takılı kalmayın. Zihinsel aktivitelerinizin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizle faaliyetleriniz artabilir.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Kovalar bugün hareketli bir gün yaşayacak. Aman dikkat edin, tartışmalardan uzak durun ve karar vermek için acele etmeyin. Büyüklerinizin sizi engellediğini düşünebilirsiniz fakat sizi destekleyen kişilere karşı daha ılımlı ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Partnerinize karşı daha ılımlı olmaya çalışın. 

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve farklı düşünceler ile güne başlayacaksınız. Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getireceğiniz adımlar atabilirsiniz. Bu adımları atarken kararlı olun. Çeşitli davetler alabilir ve geleceğe yönelik hayalleri olan kişiler ile tanışabilirsiniz. Özellikle derin ve güçlü fikirleri olan kişiler size çekici gelecek ve düşünce biçiminizi değiştireceksiniz. 

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı