Günlük Burç Yorumları: 14 Ekim 2017


Hafta sonu siz planlar yaparken yıldızlar sizin için nasıl planlar yapıyor bakalım… Unimetre’den günlük burç yorumlarınız…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Özellikle detaylar ilgili çok çalışacağınız bir gün olabilir. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmalı, sağlığınıza dikkat etmeli, gereken tedbirleri almayı ihmal etmemelisiniz. Ilişkilerde ciddi ve sorumlu davranılması gereken bir gündesiniz. Üzerinize düşenleri yapmanız gerekiyor, sorumluluklardan kaçmayın.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

İstek ve beklentileriniz doğrultusunda işlerinize odaklanacağınız ve çaba harcayacağınız bir gündesiniz. Ancak karşınıza çıkan güçlü kişilerin engelleri ve işleri zorlaştırması durumunda moralinizi bozmamalısınız. Günlük hayatınızda, çalışma ortamınızda fikirlerinizi empoze etmeye, karşınızdakine kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Farkında olmadan karşınızdaki kişiyi etkileyebilecek güçlü konuşmalar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

İletişim, haberleşme ve ulaşım trafiği açısından oldukça yoğun bir gün geçirmelisiniz. Zihinsel olarak kendinizi fazlaca yıpratmamaya ve yormamaya gayret göstermelisiniz. Sağlığınızı gözetmeyi ihmal etmeyin. Ailenize katılan yeni üyelerle ailenizde büyüme yaşayabilirsiniz. Ailenizden daha çok destek görebilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Evinizde ve ailenizle ilgili çok emek sarfetmeniz gerekebilir, ev içinde oldukça aktif olabilirsiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olmalı, ikili ilişkilerde sabırlı davranmayı ihmal etmemelisiniz. Bugün beklenmedik, alışılmadık durumlara karşı biraz daha tedbirli davranmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle ilişkilerde kendinizi farkında olmadan baskıcı, stres yaratan durumlar içinde bulabilirsiniz. 

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Maddi konularda hareketli ve çalkantılı bir gündeminiz olabilir. İş görüşmeleri, fikir alışverişleri açısından yapıcı bir gün geçirebilirsiniz. Bugünden itibaren büyük kısmet gezegeni Jüpiter burç değiştiriyor. Bu geçişle birlikte gündelik yaşamınızda, çalışma ortamınızda daha çok destek görebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan, astlarınızdan, size yardımcı olan kişilerden yana kısmetlisiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün sessizliğe, sakinliğe, huzura her zamankinden daha çok ihtiyaç duyabilirsiniz. Komşularınızla, arkadaşlarınızla iletişimde aranıza mesafeler girse de bugün bundan çok da rahatsız olmayabilirsiniz. Çaba ve gayretleriniz beklediğiniz karşılığı görmediğinde kendinizi yıpratmamalısınız. Kendinize özen göstermeyi ihmal etmeyin.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Aşk ve ilişkilerden yana son dönemde yaşadıklarınız ve edindiğiniz tecrübeyi sınayacağınız, sogulayacağınız bir gün olabilir. Yalnızlığı, inzivada olmayı tercih edebilirsiniz. İşleri koordine etmek bugün biraz daha gayret isteyebilir. Gecikmeleri hesaba katmayı ihmal etmeyin.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Duygularınızı ortaya koymaktan, kendiniz olmaktan çekinmeyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Zihinsel aktivitelere odaklanmak, ders çalışmak veya eğitim almak adına güzel bir gün. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz, özgüveninizin de yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Ancak farkında olmadan baskıcı veya ezici bir tutum içinde olabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Söz konusu ilişkiniz ve beraberliğiniz olduğunda bugün biraz daha sessiz ve kendi halinizde kalmayı tercih edebilirsiniz. Duygularınızı içinizde fazla biriktirmenin stres ve gerginlik yaratabileceğini unutmayın. Bulunduğunuz ortamın dışına çıkarak uzaklaşmak isteyebilirsiniz, seyahatler gündeme gelebilir. Bugün içinde öğrendikleriniz, edindiğiniz bilgiler uzun süre yer edebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Iş ve para konularında aktif bir gün geçirebilirsiniz. İletişim gücünüzü etkili bir şekilde kullanabilirsiniz ancak bunu yaparken karşınızdaki kişiyi etkilemek veya ikna etmek için gereğinden güçlü sözler sarfedebilirsiniz. Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. Jüpiter’in bugünden itibaren burç değiştirmesiyle birlikte hayatınızda kontrolünüz dışındaki olay ve gelişmelerde artış yaşayabilirsiniz

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Kendinize verdiğiniz değer ve güvenle ilgili stres ve sıkıntıların sosyal hayatınızda yansıma bulacağı bir gün olabilir. Fikirlerinizi, görüşlerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken daha ciddi ve özenli davranmak isteyebilirsiniz. Görev ve sorumluluklarınıza odaklanacağınız, çaba ve emek harcayacağınız bir gün geçirebilirsiniz. 

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Ikili ilişkiler, birliktelik ve ortaklıklar açısından epeyce çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Fikirlerinizi, düşüncelerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir, savunabilirsiniz. Dengeleri korumaya dikkat etmelisiniz. Bugün gittiğiniz yerlerden ya da tanıştığınız yeni kimselerden çok şey öğrenebilirsiniz ancak bunu yaparken sınırları aşırı zorlamadığınızdan, belli bir konuda fazla ısrarcı davranmadığınızdan emin olmalısınız.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı