Günlük Burç Yorumları: 15 Kasım 2017


15 Kasım burç yorumları belli oldu!

Unimetre’den 15 Kasım 2017 günlük burç yorumunuz hazır!

15 Kasım Koç Burcu Yorumu

Günlük yaşamda gelir geçer şeylerle kendinizi çok oyalamayın. Gerçekten daha verimli ilerleyebileceğiniz, kendinizi geliştireceğiniz bir yön tayininde bulunmanızda fayda var. Yeniliklere açık olun. Sosyallik o kadar da kötü bir şey değil, yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin.

15 Kasım Boğa Burcu Yorumu

Yaratıcılığınızı kendinizi sınırlamadan, özgür bir biçimde kullandığınız zaman ortaya mükemmel işler çıktığının farkındasınız. O halde kendinizi daha fazla sınırlamayın, özgürlüğünüze kavuşun. Gayet uyumlu bir ilişki içindesiniz ama onunla her konuda yarışıyor bir halde buluyorsunuz kendinizi ve bu da haliyle ilişkinize olumsuz yansıyor, size de yorgunluk ve halsizlik getiriyor. Hayatınızı artık düzene sokmalısınız

15 Kasım İkizler Burcu Yorumu

Maddi durumunuzu gözden geçirmek kaydıyla bugün biraz savurganlık yapabilirsiniz. Alışveriş size iyi gelebilir. Kendinizi daha enerji dolu ve mutlu hissedebilirsiniz. Hayatınızdaki bazı şeylere müdahale etmenin vakti geldi de geçiyor, artık değişiklik şart! 

15 Kasım Yengeç Burcu Yorumu

Kurallar sizi daraltıyor, değişikliğe ihtiyacınız var ama yaptığınız işi de mükemmel yaptığınız herkes tarafından biliniyor. Aşk konusunda sürprizler sizi bekliyor! 

15 Kasım Aslan Burcu Yorumu

Yalnızlık aslında pek de tercih ettiğiniz bir durum değil. Pek hoşlanmıyorsunuz yalnızlıktan. Duygusal ilişkilerinizde pozitif gelişmeler var, o istediğiniz iletişimi artık rahatlıkla kurabilirsiniz. Mevsim değişirken direncinizi arttırın. Winter is Coming! 

15 Kasım Boğa Burcu Yorumu

Başarı detaylarda gizlidir! Sezgileriniz oldukça kuvvetli, güvenin. Sabırlı olun, sabrın faydasını yakın zamanda göreceksiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendirin.

15 Kasım Terazi Burcu Yorumu

Çevrenizdeki bazı kişiler tarafından kıskanıyor olabilirsiniz. Hiçbir konuda aşırıya kaçmadığınız sürece problem yok gözüküyor, her şey yolunda! Son günlerde yeme içmeniz aşırıya kaçtı gibi sanki, dikkatli olun.

15 Kasım Akrep Burcu Yorumu

Bugün hayalini kurduğunuz şeyin gerçekleşmesi çok yüksek! Her konuda ısrarcı bir yapıya sahip olduğunuz için bazı göz önünde olan gerçekleri bile atlayabiliyorsunuz. 

15 Kasım Yay Burcu Yorumu

Duygusal anlamda kendinizi iyi hissediyorsunuz. Partnerinizle her geçen gün aranızda güçlü bağlar oluşuyor. Çekim gücünüz bugün epey yüksek! Spekülasyondan uzak kalmaya özen gösterin.

15 Kasım Oğlak Burcu Yorumu

Aslında oldukça sakin bir yapınız var ama bazen çok kırıcı olabiliyorsunuz ve haliyle çevreniz bir şaşırıyor. Sorumluluk duygunuzun her geçen gün daha da güçlendiğiniz fark etmeniz size mutluluk veriyor.

15 Kasım Kova Burcu Yorumu

Sevdiklerinizle beraber muhteşem zamanlar geçireceğiniz bir gündesiniz! Bugünün keyfini çıkarmayı unutmayın! 

15 Kasım Balık Burcu Yorumu

Değişikliklerden hoşlanıyorsunuz. Çünkü kolay sıkılan bir yapınız var ve bu çevrenizce de bilinmekte. Maddi konularda hayatınızda bir takım hareketlenmeler meydana gelebilir. 

15 Kasım 2017 günlük burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı