Günlük Burç Yorumları: 23 Ağustos 2017


Güneş tutulması, Ay’ın hareketleri derken bakalım bizler nasıl etkileniyoruz bu olaylardan. Bugün gökyüzü sizleri hangi konularda uyarıyor? 23 Ağustos 2017 Çarşamba günlük burç yorumları.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Öfkenizi kontrol etmekte çok iyi değilsiniz. Birdenbire öfkelenmeniz çevrenizdekileri hem üzüyor hem de rahatsız ediyor. Bu uzun süre devam ederse çevrenizdekiler zamanla sizden uzaklaşacaktır.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

İkinci dekantta doğanlar için finansal konularda daha dikkatli olmaları konusunda yıldızlar uyarıyor. Tavrınızı ortaya koyarken sakinliğinizi korumaya çalışın. Arkadaşlarınızla daha çok vakit geçirmeye çalışın. Psikolojiniz bu sayede daha iyi olacaktır.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Uzaklarda yaşayan yakınlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Aşk hayatınızda her şey sorunsuz ilerliyor. Bir sonraki adıma geçmek için doğru zaman. Hem partnerinizde gelece yönelik adımlar atmanızı bekliyor.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Sezgilerinizle değil mantığınızla hareket etmeye çalışın. Bugün arkadaşlarınız tarafından yoğun bir şekilde aranacaksınız. Bugün sizin gününüz! Yalnız Yengeçler için yeni bir aşk söz konusu olabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Güne enerjik başlayacaksınız. Bugün hayalperest yönünüz baskın. Geleceğe yönelik hayaller kurarak geleceğinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Parayla ilgili konuları erteleyin.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele etmeniz gerekiyor. Eğitimle ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor. 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Sabah saatlerinden itibaren kendinizi yoğun bir tempo içinde bulacaksınz. Bu sizi yorabilir ama günün ilerleyen saatlerinde dinlenmek için vaktiniz olacak. Teknolojik bir alet almak istiyorsanız telefon veya bilgisayar gibi bir süre ertelemenizde fayda var.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün sizin açınızdan çok iyi başlamıyor. Yıldızların hareketlerinden dolayı içiniz sıkılacak ve kendinizi pek iyi hissetmeyeceksiniz. Bir süre daha böyle devam edecek ama önümüzdeki haftadan itibaren her şey yoluna girecek. Sabırla bekleyin.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Yıldızlar bugünün zor bir gün olacağına işaret ediyor. Maddi konularda Venüs’ün geri hareketi sizi de etkileyecek. Aklınızda olmayan harcamalardan dolayı ekonomik konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Uzun zamandır monoton şekilde devam eden ilişkinizde yenilikler söz konusu. Siz de bu yenilikler için çabalamalısınız. Partneriniz size oldukça hoşgörülü yaklaşıyor ama umursamaz tavırlarla devam ederseniz onun da sabrı tükenebilir.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Bu aralar sevdiğiniz insanları paylaşmak istememeniz ve aşırı kıskançlığınız yüzünden tepki alabilirsiniz. Bu kıskançlığı biraz fazla abartıyorsunuz. Ailenizle ilgili konularda daha özverili olun ve onlara hediyeler alarak kırdığınız kalpleri onarabilirsiniz.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Gün içinde birbirinden farklı konularla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Bir ay boyunca Başak burcuna yerleşen Güneş sayesinde ikili ilişkilerinizde her şeyi yoluna koyacak ve çok mutlu olacaksınız.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı