Günlük Burç Yorumları: 26 Eylül 2017


26 Eylül 2017 Salı günlük burç yorumları.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Hareketli bir gün geçireceksiniz. Duygularınızı denetlemek için daha fazla çaba gösterin. Partnerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın. 

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Zorluklar karşısında göstereceğiniz direnç ve sabırlı tavrınızın ödüllerini alacaksınız. Partnerinizi mutlu etmek için fazlasıyla çaba sarf ediyorsunuz. Sosyal ortamlarda ve organizasyonlarda daha çok yer almalısınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Sorumlu olduğunuz konularda beklediğiniz sonuçları almak için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Kariyerinizde yeni fırsatlar söz konusu. Zihninizi meşgul eden sorunlar nedeniyle dikkatinizi toplayamıyorsunuz. 

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün kendinizi daha farklı hissedebilirsiniz. Ayrıca; öğlene doğru gerilim hissedebilirsiniz. Gezegenlerin konumu, olmasını çok istediğiniz bir şeyin iptaline sebep olabilir. Üzülmeyin biraz sabrederseniz daha iyi şeyler olacağını göreceksiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Hareketli bir gün geçireceksiniz ve şimdiye kadar dikkatinizi çekmeyen farklı konulara ilgi duyacaksınız. Bu ilgi alanlarına yöneldikten kısa bir süre aynı ilgi alanına sahip çok iyi insanlarla tanışacaksınız ve çevreniz genişleyecek.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

İç dünyanıza yöneleceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi sorgularken gelecek planlarınızla ilgili değişiklikler söz konusu olacak. Sevdiklerinizle program yapmak size iyi gelebilir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Ruh haliniz gün içinde değişecek ve günün ilerleyen saatlerinde olaylara farklı açılardan bakmaya başlayacaksınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Sinirli yapınız yüzünden sevdiklerinizi çok üzüyorsunuz. Öfke kontrolü konusunda uzman bir destek almanızda fayda var. Bu sıralar sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekiyor.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Bu sıralar oldukça fazla rüya göreceksiniz. Bilinçaltınız o kadar kalabalık ki. Bu rüyaların etkisinden de uzun süre kurtulamayacaksınız gibi görünüyor. Aşk hayatınızda tartışmalı durumlar olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirip yeni ortamlara katılarak bu ruh halinizden kurtulmaya çalışın. 

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Hassas bir dönemdesiniz. Aşırı alıngan yapınız ilk başlarda çevrenizdekiler tarafından hoşgörülse de bu durum uzarsa onların da sabrı tükenebilir. Bencil yapınız partnerinizi çok üzüyor. Ona gereken değeri vermediğinizi düşünüyor.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Önemli kararlar alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu kararlar gelecekteki hayatınızı şekillendirecek.  Sezgileriniz yükseliyor. Aldığınız kararlarda sezgilerinizin etkisi olacak.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı