Günlük burç yorumları: 27 Ekim 2017


Bu haftanın da sonuna geldik. Bakalım yıldızlar bugün sizin için neler söylüyor? Unimetre’den 27 Ekim 2017 günlük burç yorumunuz.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

İşlerinizde mücadele etmeniz gerekebilir. Stresinizi kontrol etmelisiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Bugün yaşanan olaylar sizi duygusal olarak zorlayabilir.Öğle saatlerinde yurt dışı veya yabancılarla bağlantılı konular ve seyahatlerle ilgili görev ve sorumlulukların getirebileceği stresler söz konusu olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

 İlk dekantta doğanlar yükselişte! Sabırlı olun ve nasıl yükseleceğinize gözlerinizle şahit olun.Gün içinde farklı konulara ilginiz kayabilir. Sorumlu olduğunuz konulara duygusal yaklaşabilirsiniz. Sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Farklı işlere yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi etrafınızdaki kişilerle paylaşmak sizi rahatlatabilir. 

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Bugün aceleci tavırlarınız yüzünden zarar görmek istemiyorsanız, dikkatli olmalısınız.. Son günlerde her şeye çok çabuk kırılıyorsunuz. Akşam saatlerinde  psikolojik olarak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak sürprizler sizi bekliyor. Enerjinizi büyük hedeflere odaklarken, bazılarınız karmaşalar yaşayabilir.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinize yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Ortaklı konular sizi zorlayabilir. Gün içinde kriz yaratabilecek durumlar meydana gelebilir. Kişisel konuları büyütebilirsiniz. Duygusal olarak beslendiğiniz durumlarda stresler olabilir. Bu dönemde butün enerjinizi karşınızdaki kişiye ve onunla olan birlikteliğinize aktarabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İkili ilişkilerinizde kendinizi dengede tutmaya çalışmalısınız. Sizi uğraştırabilecek konulara karşı duygusal kararlar almayın. Ticari konularda ortaklarınızla ilgili işlerinizde dikkatli olmaya çalışın.Ayrılıkların, kopmaların biraz daha sık yaşanabileceği bir döneme ilerliyoruz, egolardan fedakarlık etmeniz gerekecek.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. Çalışma arkadaşlarınızı ilgilendiren konulara gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizi belirginleştirmek için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Babanıza zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün keyif aldığınız şeylere yönelebilirsiniz. Farklı konular ilginizi çekebilir. Aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Öğle saatlerinde gündelik yaşamınızın ve çalışma ortamınızın görev ve sorumlulukları ciddi bir atmosfer yaratabilir. Eğitim konularına ağırlık verebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Ekonomik sıkıntıları aşmak istiyorsanız parayı elinizde tutun ve gereksiz para harcamaktan kaçının. Keyifle işi bir arada yapmanın bir yolunu bulacak ve partnerinizle birlikte çok pozitif ve avantajlı bir tatile çıkacaksınız. Enerjinizi doğru ve yerinde kullanmaya çalışmalısınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Gündelik işler açısından hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Detay ve hesap işlerine dikkat etmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızda size yardımcı olan kişilerden destek alabilirsiniz. Niteliklerinizi onaylamanızı sağlayacak ve kariyerinizde iyi bir gelişmeyi garantileyecek güzel sürprizlerle karşılaşacaksınız. Sonunda durulacaksınız. 

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Geçmişteki kininizin üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Endişe duyduğunuz olaylar artabilir. Harcamalarla ilgili konulara kısıtlama getirmek isteyebilirsiniz. Parasal birikimlerinizi yönlendirmek isteyebilirsiniz.Görüşme ve ziyaretler, sunumlar, kısa yolculuklar konusunda daha istekli olabilirsiniz.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Güneş bugün burç değiştirirken iletişim konularında kendinizi çok daha tutkulu, motive hissedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade etmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Aşk hayatınızda tartışmalı durumlar olabilir. Beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Eğitsel konularla uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden kendinizi zorlanmış hissedebilirsiniz.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Sosyal konularla ilgilenmek arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir. Başladığınız konulara yön kazandırabilirsiniz. Daha sorumlu ve planlı hareket etmek gerekebilir. Akşam saatlerinde sürpriz yardım ve desteklerle keyfiniz yerine gelecek.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı