Günlük Burç Yorumları: 30 Eylül 2017


Günlük Burç Yorumları köşemizde bugün burcunuz sizin hakkınızda neler söylüyor bakalım.

KOÇ

Arkadaş ilişkileriniz bugün daha uyumlu ve daha pozitif olacak. Koç burçları bugün daha hümanist, daha girişken, organizasyon konusunda daha istekli. Kalabalık ortamlarda yer almak, sosyalleşmek size çok iyi gelecek. Bugünü evde geçirmemelisiniz. İlişkinizde geçmiş konular bir anda yeniden gündeme gelebilir.

BOĞA
Aniden karar verilmiş seyahatler, tatiller, eğitimler, yurt dışı gezileri söz konusu olabilir. Geçmişinizde size problem olan bazı şeylerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise uyumun ve iletişimin kuvvetli olduğunu fark edeceksiniz. Uzun süredir devam eden tartışmalara bir anda çözüm bulabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızda kırgınlıklar yaşanabilir.
İKİZLER
Kafanız karışık olabilir. Duygularınızdan emin olamayabilirsiniz. Ani duygu değişimleri gün boyu sizi zorlayabilir. Beklenmedik kayıplar, öngörülemeyen olaylar yaşayabilirsiniz. İkizler burçları için bugün duygusal anlamda sürprizli bir gün olacak. Bu tempo günü planlamanıza ve düzgün organize olmanıza engel olabilir. Sağlığınıza daha dikkat etmelisiniz.
YENGEÇ
Partnerinizle hem sevgili hem de çok iyi arkadaşsınız. Uyumunuz sizi mutlu ediyor. Her şeyinizi onunla paylaşabiliyor olmak size kendinizi güvende hissettiriyor. Yengeç burçları hem sağlık hem de günlük rutinler konusunda pek şanslı değillerdi. Bu durum maddi anlamdaki şansınızın dönmesi ile değişecektir. Stresin en fazla etkilediği burçlardan birisiniz.

ASLAN

Diş, diz, eklem ve iskelet problemleri söz konusu olabilir. İskelet sisteminizi korumalı, zarar verecek yüklenmelerden, fazla spordan kaçınmalısınız. Genel anlamda planlı ve kararlı bir gün geçireceksiniz. Mesafeler, eğitimler, yabancılar ve hukuki konulardaki ani değişimler, aşk hayatınızı negatif etkileyebilir.
BAŞAK
Başak burcu kendi içinizdeki diyaloglarınız, kendinize yaptığınız eleştiriler sonucu aşk hayatınızda daha kararlı bir hale gelmiş olabilirsiniz. İlişkinizi bir sonraki aşamaya taşımak için adımlar atmak isteyebilirsiniz. Rüyalarınızda bilinçaltınızdaki bazı problemleri çözmeye çalıştığınızı görebilirsiniz.
TERAZİ
Evinizde yaptığınız, belki de yapmak zorunda kaldığınız değişikliklerden sonra, kendinizi evinizde çok iyi hissediyorsunuz. Evinizde olmak, evde zaman geçirmek ve belki eviniz için bir şeyler yapmak çok hoşunuza gidiyor. Yeni bir eve taşınmış bir Terazi burcu iseniz, evinizin size şans getireceğini bilmelisiniz.
AKREP
30 Eylül’de daha önce aklınıza gelmeyen dahiyane fikirleriniz olabilir. Belki yeni bir çevre, belki marjinal bir konu için adım atabilirsiniz. İletişim gücünüz yüksek. Günü evde kapanarak geçirmek yerine sosyalleşerek geçirmeyi tercih etmelisiniz. Yeriniz yurdunuz neresi? Bu konuda karışıklıklar yaşıyor olabilirsiniz.
YAY
Maddi anlamda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir. Bir anda mutlu olmanızı sağlayacak, enerjinizi değiştirecek gelişmeler olabilir. Beklenmedik bir şekilde bazı konularda başarılı olacağınıza dair hislere sahip olabilirsiniz. Dahiyane fikirleriniz maddi kazanca dönüşebilir. İletişimde yaşanabilecek karışıklıkları veya yanlış anlamaları ise en pozitif halinizle karşılayın.
OĞLAK
Kendinizle ilgili daha önce keşfetmediğiniz konuları keşfedebilir, kendinizle ilgili şaşkınlıklar yaşayabilirsiniz. Kendi kendinize kalıp mutlu ve huzurlu olabileceğiniz bir gün. Belki de bugün kafanızı dinlemelisiniz. Özellikle bir şeyler karıştırmak, merak ettiğiniz konularda okumalar yapmak ve sakin kalmak hoşunuza gidebilir. Bugünü sadece kendinizi düşünmeye harcayın.
KOVA
Enerjinizi, duygularınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz. Her şey yolunda iken bile ruhunuz sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Hayatın kendisine ve şansa inanmak istiyor ama başaramıyorsunuz. Somut güzelliklerin ve gelişmelerin eksikliği sizi karamsarlaştırabilir. Gökyüzünün etkileri Kova burçlarını birkaç gün daha yorabilir.
BALIK
Balık burcu arkadaşlarınızla olmaktan keyif alacaksınız. Bugün gerçekleşecek bazı organizasyonlar imzanızı taşıyabilir. İkili ilişkiler konusunda özel bir dönemdesiniz. Evliliklerde temizlenmeler, 2. Baharlar söz konusu olabileceği gibi, uzun süreli birliktelikler yeni bir aşamaya taşınabilir. Kendinize doğru bir pencereden bakmakta zorlanabilirsiniz.
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı