Günlük Burç Yorumları: 4 Ekim 2017


4 Ekim 2017 Çarşamba günlük burç yorumları.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve ilginç konular ile ilgileneceksiniz. Partnerinize karşı çok anlayışlı davranacaksınız. Hobilerinize daha fazla vakit ayıracaksınız. 

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün duygularınız derinleşecek ve düşünceleriniz karmaşıklaşabilir. Yeni tanıştığınız kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. 

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Gün içinde yeni kariyer fırsatlarınız olacak. Karar vermeden önce iyi düşünün.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik yeni gelişmeler meydana gelecek. Duygusal olarak keyifli süreçler yaşanabilir. Zihinsel olarak kendinizi daha güçlü hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Uzun bir süredir çıkmayı istediğiniz kısa seyahate sonunda çıkacaksınız. En sevdiğiniz arkadaşınız veya partneriniz de size eşlik edecek. Gün içinde endişe duyduğunuz konular artabilir. Paniklemeyin, zamanla bütün sorunlarınız çözülecek.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Karar verme aşamasında farklı şeyler düşünmeniz yüzünden sevgilinizle zor bir dönem geçirebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda iyi duruma gelmek için daha fazla çabalamanız gerekiyor.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Saygın çevreler, değişik ortamlar ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz ve hayata bakış açınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Özgür kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve kendinizi ilginç ortamlarda bulabilirsiniz. Fakat bu ortamlara ilk başlarda ayak uydurmanız biraz zor olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı gerçekleri ayırt edecek hale geleceksiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve kendinizi yenileyeceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Ayrıntıların derinliklerine dalmanız, pek çok fırsat ile karşılaşmanıza yardımcı olabilir. Yeni bir iş arıyorsanız, karşınıza kaçırmayacağınız bir fırsat çıkabilir. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Gün içinde mantıklı davranacak ve ekip çalışmaları yaparken başarılı olacaksınız. Yorgun ve isteksiz bir hal içine girseniz bile dikkatinizi yapılması gereken işlere odaklamayı başaracaksınız. 

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Bugün ani karşılaşmalar ve heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir. Para durumunuzu düzene sokabilecek ve geleceğinizi daha güvenli hale getireceğiniz adımlar atabilirsiniz. Bu adımları atarken kararlı olun.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün çeşitli organizasyonlara katılabilir, eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. 

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı