Günlük Burç Yorumları: 7 Ağustos 2017


Yeni bir hafta başlıyor. Hepimiz yeni haftanın bize hangi sürprizlerle geleceğini merak ediyoruz. Bakalım yıldızlar bize nasıl sürprizler hazırlıyor. 

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Yaşanan olaylar sonucu farkındalığınızın artacağı bir hafta başlıyor sizler için. Aile konularına karşı derin duygular içindesiniz. Omuzlarınıza daha fazla yük olmaya çalışmayın. Uranüs retro yaparken kişiselliğinizi sorguluyor. Ani değişimler söz konusu olabilir. Bunlar ani duygu değişikliği, ruh hali değişiklikleri olabilir.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Meslek hayatınızla ilgili konularda meslektaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra finansal konularda yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. İkili ilişkiler bu hafta gündeminizin başlıca konusu olacak.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Eğitim konularında sorumluluklarınız artabilir. Hedeflerinize ulaşmak için yapmak istediğiniz atılımları başarıyla gerçekleştireceksiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, partnerinizle duygu çatışması yaşayabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden gelen haberlerle mutlu olacaksınız.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Belirsizliklerin yoğunlaşacağı bir döneme girmek üzeresiniz. En sevmediğiniz konulardan biri belirsizlik olsa da bu konuda sabırlı davranmanız gerekiyor. Bu dönemdeki sinirli halinizi sevdiklerinize yansıtmamaya çalışın. Aşk hayatınıza üçüncü kişilerin müdahale etmesine engelleyin. Ne kadar çok müdahale olursa işlerin o kadar karmaşık olacağını unutmayın.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Son dönemlerdeki aşırı iddialı duruşunuz göze batmaya başladı. Kendinizden emin bir tavırda olmanız elbette güzel bir şey fakat bunun ucunu sanki biraz kaçırmış gibisiniz. Sevdiğiniz insanların uzaklaşmasını istemiyorsanız bu konuda biraz daha dikkatli davranın.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Çalışma arkadaşlarınızla beraber yeni eğitimler alabilirsiniz. Eğitimler sandığınızın aksine oldukça eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak. Duygusal konularda çok çabuk etki altında kalıyor ve düşünmeden kararlar alıyorsunuz. Son zamanlarda gereksiz detaylarla canınızı sıkıyorsunuz. Gülümsemeyi unutmayın her şey yoluna girecektir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Gün içinde arkadaşlarınızla haberleşip planlar, organizasyonlar yapabilirsiniz. Uzun zamandır dışarı çıkmadığınız için iş çıkışı planlar yapmak size zor gelse de bu fırsatı kaçırmayın. İkili ilişkilerinizde daha esnek düşünün. Basmakalıp düşüncelerle partnerinizi bunaltmayın.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Gününüz istediğiniz gibi başlamamış olabilir. Ama hemen öyle depresif ruh haline bürünmeyin. Gün daha yeni başladı. Devamının da kötü olacağının garantisi yok. İyi düşünün iyi şeyler olsun.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

İşlerinizde ilerleme söz konusu. İşleriniz büyüdükçe sorumluluğunuzun da artacağını unutmayın, şimdiden bunun için hazırlıklı olun. Yakın çevrenizdekilerin yardımına koşacağınız bir gün. Yine yardımseverliğinizle gönüllerde taht kuracaksınız.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

Bir süredir kendi işinizin sahibi olma düşüncenizi gerçekleştirmek harika bir zaman. Bu konuda yıldızlar da sizden yana. Hala şüpheleriniz varsa bu konuda birkaç gün daha bekleyin fakat çok da ertelemeyin bu kararınızı. Kişisel yeteneklerinizde ön planda olacağınız bir hafta başlıyor. Sizi kıskananlar olacak.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Bugün başınıza hangi olay gelirse gelsin sakin olmaya çalışın. Çevrenizdeki samimiyetsiz insanlardan bunalmış bir vaziyettesiniz. Bu yüzden yalnız kalmak istiyorsunuz bir süre. Kısa bir hafta sonu tatili size iyi gelecek.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz anlar olabilir. Bunu dışarı yansıtmayın özellikle iş ortamında. Yöneticileriniz bunu hissederse istemediğiniz tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışından gelecek bir yakınınız veya bir haber sizi mutlu edecek. Bütün o olumsuz ruh haliniz aniden değişecek.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı