Günlük Burç Yorumları: 7 Ekim 2017


7 Ekim 2017 Cumartesi günlük burç yorumları.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Akrabalarınız, kuzenlerini, kardeşleriniz ve bazı arkadaşlarınız ile ilgili düşünceleriniz değişiyor. Hayata ve olaylara artık farklı açılardan bakabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve ilginç konular ile ilgileneceksiniz. 

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

İş arkadaşlarınız, yakın çevreniz ve duyduğunuz haberler, düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Gizli bilgiler ve herkesin bilmediği olaylara ilgi duyduğunuz bir dönemdesiniz. 

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Geleceğe yönelik farklı istekler içine giriyorsunuz. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve duyduğunuz haberleri bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. İstekleriniz değişiyor.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

İsteklerinizin yarattığı gerilim ve sabırsızlığa rağmen mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Bu aralar apabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve sabırsız olabilirsiniz. Geriliminizi çevrenize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle önemsediğiniz kişilere karşı daha dikkatli davranmanız gerekiyor. 

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Gizli niyetleriniz olabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Stratejinizi gözden geçireceksiniz ve daha dikkatli davranacaksınız. Yakınlarınız ile ilgili kaygılarınız olabilir.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve şimdiye kadar düşünmediğiniz ölçüde derin düşünebilirsiniz. Ölüm ve ölüm ötesi konular ile ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Heyecanlı ve istekli olacağınız bir gün… İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Korkularınızı uyandıran durumlar ortaya çıkabilir ve sert tepkiler gösterebilirsiniz. 

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Bugün alacağınız bazı haberler duygularınızın ve düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Ancak akılcı bir tavır içinde olacaksınız ve projelerinizi gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın davranışlarından etkilenebilirsiniz. 

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Ancak harekete geçmek sizin için pek kolay olmayabilir. Hayaller veya nedenini anlamadığınız bir rahatlık içinde davranabilirsiniz.  Ayrıntılar ile fazla meşgul olmayın ve isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan kişiler ile ilişkilerinizi kuvvetlendirmeye çalışın.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Özgür olmak istediğiniz halde gelenekleri de önemsediğiniz farklı bir dönem içindesiniz. Bugün keyif aldığınız işler ile ilgilenebilir ve tatil programları yapabilirsiniz. Bugün yazışma ve sözleşmelere dikkat etmenizde fayda var. İşlerinizi netleştirmekte zorlanabilirsiniz. 

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Böylece hem yaşam enerjiniz yükselecek, hem de isteklerinizi ortaya koymanız daha kolay olacak. Esprili ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Bu arada bazı organizasyonların içinde yer alabilirsiniz ve farklı çevrelere girebilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı