Günlük Burç Yorumları: 7 Kasım 2017


11 ocak 2018 günlük burç yorumları
Unimetre’den 7 Kasım 2017 günlük burç yorumunuz.

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)
Enerjiniz, çocuksu tarafınızı ortaya çıkartarak eğlenceli bir algılama biçimi geliştireceksiniz. Bir başkasının sizi kandırması oldukça güçtür, kendi arzularının doğrultusunda sizi asla yönlendiremez. 
Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)
Arkadaş çevrenizdeki insanların ikiyüzlü tavırlarından hiç haz etmeyen bir yapıya sahipsiniz. “Nasıl böyle vurdumduymaz olabiliyorlar, içleri nasıl oluyor da rahat ediyor” diye geçiriyorsunuz hep içinizden. Maddi konularda bütçenizi pek zorlamamaya çalışın. 
İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)
Şu an sizi meşgul eden, aklınızı karıştıran bir kaç olay var. Bu olaylara karşı verdiğiniz mücadele, vermiş olduğunuz emeğin ve göstermiş olduğunuz sabrın bir karşılığı olacak olumlu anlamda. Belki bir randevunuz olabilir, bir arkadaşınızla konsere gidebilirsiniz ya da ilk kez biriyle buluşup yeni insanlarla tanışabilirsiniz.
Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)
Çevrenizdeki insanlarla sıcak bir ilişki kurmanız sizin için faydalı olacaktır. Birlik olmak iyidir. Bu durum maddi ve manevi açıdan değerlerimizi korumamızı sağlar. Dostlarınızla olan ilişkinizde güvenlik arzunuzun hep ön planda kalması dileğiyle.
Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)
Bir yerde uzun süre bulunmayı pek sevmiyorsunuz. Çok olumlu bir enerjiniz var; sürekli bir şeyler yapma isteğindesiniz.  Bütçenizi fazla zorlamadan kendiniz için bir şeyler yapın, alışveriş olabilir mesela.
Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)
Enerjiniz çok yüksek; herkesi sevgiyle kucaklayabilirsiniz. Kalbiniz barış, sevgi ve aşkla çarpıyor bugün! Birilerinin yanlış sözler söylemesi sizi gerginleştirebilir ama her zaman sakinliğinizi koruyun. 
Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)
Bugün aile içinde ufak tefek tartışmalarda bulabilirsiniz kendinizi ve belki bilinçsiz olarak tepkiniz sert olabilir. Aklınıza takılan birçok şey var ve bu nedenle planladığınız projeniz için zaman ayıramıyorsunuz.
Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)
Bugün parasal konularda çok dikkatli olmalısınız; gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Bir bilgiyi çabucak öğrenebiliyorsunuz. Hayatınızdaki insanın söylediklerinden çok ortaya koyduklarına dikkat etmelisiniz. Bazen sözler yanıltabilir.
Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)
Bugün sizin için bayağı gergin bir gün olacak. Kendinize hakim olun, sakinliğinizi koruyun ve ardından pişman olacağınız bir şey yapmayın. Anlık kararlar alıp uzun vadede üzülmeyin. 
Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)
Her şeye çok acele ediyorsunuz bu ara, sabrınız kalmamış gibi. Aceleye gerek yok, olayları akışına bırakın ve derin bir nefes alın. Yeni bir haftanın şans getirmesi dileğiyle.
Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)
Aile içinde biri sizin fikrinizi almadan aklına estiği gibi davranabilir. Eğer ki bu konuda size bir karar düşüyorsa tüm olasılıkları gözden geçirin, acele bir karar vermeyin. 
Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)
Enerjiniz çok güzel ama rutin işlerinizden bu güzel enerjinizi hayatınıza yansıtmakta problem yaşıyorsunuz. Bazen kabuğa çekilmek iyidir. Belki biraz kendinizi dinlerseniz üzerinizdeki fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı