Günlük Burç Yorumları: 8 Ekim 2017


Hafta sonu planlarınızı uygulamadan önce burç yorumlarınızı okumayı ihmal etmeyin. Gökyüzü, yıldızlar sizin için sürprizler hazırlıyor olabilir. 8 Ekim Pazar günlük burç yorumlarınız…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Bugün kendini isteklerinize zaman ayırırken biraz bencil davranabilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda ısrarcı olma eğilimindesiniz.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bugün gelişen olaylarda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gün içinde huzursuz hissedeceğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fikirlerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Bugün fikirlerinizi başkalarıyla paylaşmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla program yapmak için fırsatınız olacak. Gün içinde arzu ettiklerinizi başarabilmek için yeniden harekete geçebilirsiniz.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün iş hayatınızda sorumluluklarınızda artışlar olabilir. Mücadelesini verdiğiniz konular çözüme kavuşabilir. Ani değişikliklere karşı sakin kalmalısınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Bugün yeni ufuklara açılmak için harekete geçebilirsiniz. Olayları daha rahat algılayabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla keyifli programlar organize edebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Haberleşme trafiğiniz hareketli olacak. Çeşitli davet ve toplantılara katılabilir, aile büyükleri ve size ihtiyacı olan kişilerle görüşebilirsiniz. Hem yakınlarınıza yardımcı olacaksınız, hem de projeleriniz ile ilgili konuda fikirlerinizi anlatacaksınız. 

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün kendinizi iyi hissedecek ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Bazı karışıklıklar olabilir. Duygusal konularda özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. 

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

 Bugün heyecanlı ve huzursuz olabilirsiniz fakat isteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen istekler sizi rahatsız etse bile anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Yoğun duygularla güne başlayacaksınız. Bazı karışıklıklar olsa bile bunlarla başa çıkacak gücünüz var. Yeni kararlar almanıza neden olan olaylar yaşanabilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 21 Ocak)

İsteklerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve yeni projeler yapabilirsiniz. Kısa seyahatler sizi rahatlatacak. Sorumlu olduğunuz konularda cesur kararlar verebilirsiniz. 

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Dikkatinizi fazla dağıtmayın ve kararlı olun. Değişen olaylar ve karşılaştığınız kişiler, dikkatinizin yönünü değiştirebilir. Ayrıca meydana gelen bazı olaylar sizi karar vermeye zorlayacak.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Bugün dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve sağlık, bakım ve benzeri konularla ilgileneceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ve konularla ilgili bazı korkularınız olabilir ve bunun baskısını hissedebilirsiniz. 

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı