Günlük Burç Yorumları: 8 Kasım 2017


Unimetre’den 8 Kasım günlük burç yorumu.
Koç Burcu
Yeniliklere her daim açıksınız, yeni şeyler yapmayı seviyorsunuz. Öncelikle insan yapısı sizin için oldukça önemli; iyi niyetli olması ne kadar güzel olsa da aynı zamanda en kötü özelliklerden biri de diyebileceğimiz herkesi kendiniz kadar iyi sanmanız. 
Boğa Burcu
Sessizlikten hoşlanıyorsunuz, sizin için huzur ve rahatlığı ifade ediyor. Eğer ki bir ortamda bulunmaktan huzursuzsanız bu yüzünüzden hemen okunuyor.
 
İkizler Burcu
Aslında dışarıdan görüldüğü gibi değillerdir ikizler burcu, arkadaş canlısıdır. Kaldı ki uyum konusunda uzmanlardır.
 
Yengeç Burcu
Hayalperest bir yapıya sahipsiniz; ince zekanız ve düşünceli tavırlarınız çevrenizdeki herkes tarafından bilinmekte. Hassas bir ruha sahipsiniz.
 
Aslan Burcu
Her zaman ön planda olmayı tercih ediyorsunuz. Bu tercihinizi bugün belki de iş hayatınızda uygulayabilirsiniz. Unutmayın ki liderlik özelliği taşıyorsunuz!
 
Başak Burcu
Çok ince bir zekâya sahipsiniz, bu nedenle detaylar sizin için önemli. Bugün yardım bıraktığınız işleri tamamlamak için harika bir gün! Çünkü başak burçları bir işi yarım bırakmayı hiç ama hiç sevmezler!
 
Terazi Burcu
Uyumluluk konusunda hayranlık uyandırıyorsunuz. Nezaket tavırlarınız ise göz dolduran cinsten. Bugün uzun zamandır görüşmediğiniz, zamanında çok iyi anlaştığınız biri ya da birileriyle tesadüfi bir karşılaşma yaşayabilirsiniz.
 
Akrep Burcu
Hayal gücünüz oldukça geniş. Hayal kurmayı seviyorsunuz. En kötü özelliğiniz ise kurnaz olmanız ne yalan söyleyelim. Kimseye kendinizden bahsetmiyorsunuz. Belki bugün yeni insanlarla tanışıp onlarla sohbet etmek ruhunuza iyi gelebilir.
 
Yay Burcu
Özgürlük sizin için her zaman ön planda! Etkinliklere katılmaktan keyif alıyorsunuz. Bu aralar çok değer verdiğiniz biriyle bir organizasyonun içinde bulabilirsiniz kendinizi. 
 
Oğlak Burcu
Bugünlerde pek bir durgunsunuz, ağır başlılığınızı koruyorsunuz. İş hayatınızda bu ağır başlı haliniz dikkat çekecek. Takdir edilesi davranışlarda bulunmanız oldukça önemli.
 
Kova Burcu
Bugün, gelecek üzerine planladıklarınızın üzerinden tekrar geçin ve bütçenizi ilk aşamada çok zorlamadan bu planlarınıza başlayın. Özgünlük sizin için çok önemli, entelektüel tavrınız çevrenizdeki insanlar tarafından dikkat çekiyor. 
Balık Burcu
Herkese bir kucak olabilmeyi çok iyi başarıyorsunuz. Bu aralar çok sevdiğiniz insanların dertlerini dinleyebilir, onlara verdiğiniz tavsiyeler sayesinde ruhlarındaki negatif enerjileri atabilirsiniz. Kendinize fazla yüklenmeyin, meditasyon ile üzerinizdeki fazlalıklardan kurtulun.
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı