Günlük Burç Yorumları: 9 Ekim 2017


Burç yorumunuzda bugün size ne gibi tavsiyeler veya uyarılar var? Aşk, para, sağlık iş hayatınıza dair ne gibi değişikliler sizi bekliyor? İrem Su’dan günlük burçlar yorumlarınız…

Koç Burcu (21 Mart – 20 Nisan)

Ay-Pluto görünümü, duygularınızı ve duruma göre öfkenizi dışa yansıtmakta zorlanabilirsiniz. Konuşmak, derdinizi anlatmak, kızgınlığınızı ifade etmek isteseniz de sizi anlamaları pek kolay olmaz.

Boğa Burcu (21 Nisan – 21 Mayıs)

Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs – 22 Haziran)

Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya, onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır.

Yengeç Burcu (23 Haziran – 22 Temmuz)

Kimsenin işinize karışmasına, sizi hafife almasına izin vermeyin. Para kazanmak ve işinize sahip çıkmak sizin için son derece önemli olacak.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Fikirlerinizi başkalarıyla paylaşın. Kişisel anlamda gelişiminize önem verin ve arzu ettiğiniz bir yolda ilerlemeyi, özgür olmayı, seçimlerde bulunmayı tercih edin.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Ay-Uranüs görünümü, partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor. Oysaki çözüm yolları açık. Bir daha duruma bakınız.

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık veriniz. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem vermeniz gerektiğini hatırlatıyor. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Kişisel gelişiminize katkıda bulunan iş ve projelerden yanasınız Aşkta özgürlüğü, yeniliği, değişimi seviyorsunuz. Sıradan, belli belirsiz, soru işaretleri uyandıran, rutinleşen her şeye karşısınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Sizi sinirlendiren, yoran, bencil davranan kişilere tolerans göstermiyorsunuz. Fikrinizi açıkça söylüyorsunuz. Çıkarınızı önemsiyorsunuz. Buna uymayan kişileri uyarmasını gayet iyi biliyorsunuz.

Kova Burcu (22 Ocak – 19 Şubat)

Hangi konuda olursa olsun kişisel gelişiminize katkıda bulunmayan kişi ve durumlardan uzak durun. Bu görünüm etkisinde ilişkimiz hakkında ilerisi adına doğru bir karar verebilmenizi sağlayacak.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart)

Maddi konular bugün yine etkili olmaya devam ediyor. Hazıra dağ dayanmaz misali, sizin de harcamalarımıza dikkat etmeniz gerekiyor. Bütçenize göre hareket etmeyi unutmayın.

Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı