Günün Şoku Acun’dan Geliyor! ‘Acun ve Şeyma Subaşı’ 2 Evetle Boşandılar


Acun-Seyma-Bosanma

Ünimetre ailesi magazin kategorisi için hafta oldukça hareketli başladı diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa’nın Marsilya kentinde evlenen Acun ve Şeyma Subaşı, bugün boşandı.

Acun ve Şeyma Subaşı tarafından durumlar şu şekilde;

TV 8’in sahibi Acun Ilıcalı ile eşi Seyma Subaşı Ilıcalı birlikte geldikleri Silivri Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı. Duruşmanın başında gizlilik kararı veren hakim, çifti 9 dakikada boşadı. Acun Ilıcalı’dan ilk açıklama: “Her evlilikte boşanmada var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık. Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik olmadı, yürütemedik. Yürümedi hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık.”

Boşanma Ardından Twitter’de Neler Konuşuldu?

Aslında olay bu kadar sade ve net iken, aile mahkemesi olaya gizlilik kararı koyarak 9 dakika içinde boşanmalarını sağlaması büyük bir haber etkisi yarattı. Biz de unimetre magazin ekibi olarak bu konuyu ele almak istedik. Bakalım yakın zamanda neler olacak.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR