Güvenlik Kameralarına Yakalanan Kan Donduran Görüntü!

Bu içeriğe, bir güvenlik kamerasına yakalanan en ürkütücü anlardan 8 tanesini koyduk. Hikayeleri de bir o kadar rahatsız edici.


Tanımadığınız insanlara güvenmek oldukça zordur. Güvenlik kameraları yerleştirmek, evlerinin ne kadar güvenli olduğundan emin olmak bir çok insanın yaptığı bir şey haline geldi. Bazıları, etrafta olmadıklarında evlerinde her şeyin güvende olduğundan emin olmak için, bazıları ise, çocuklarıyla ilgilenen çocuk bakıcısına göz kulak olmak için güvenlik kameraları kullanıyorlar. Bu içeriğe, bir güvenlik kamerasına yakalanan en ürkütücü anlardan 8 tanesini koyduk. Hikayeleri de bir o kadar rahatsız edici.

1. Birinin kapınızın önünde olduğunu bildiren bir mesaj almak oldukça olağan gözükebilir, bazen ise gerçekten ürpertici olabilir..

Evin kapısının önüne, kameraya bakmak için gelen bir adam. İşte kapıdaki güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

2. Güvenlik kameraları, ebeveynlerin uyuyan bebeklerine göz kulak olmaları için harikadır. Peki ya kamera tüyler ürpertici bir şey yakalarsa?

Bu güvenlik kamerası, durup birkaç dakika uyuyan bebeğe bakan bir hırsızı yakaladı. Polisler daha sonra hiçbir şeyin yerinin değişmediğini ya da çalınmadığını tespit etti. Gerçekten tuhaf!

3. Uyurken, bir adamın ağzında bir bıçakla evinizin içinde dolaştığını hayal edin.

Hırsız bir telefonu çaldı ama kimse zarar görmedi. Sizi bilmiyoruz ama böyle bir şeyi görmek gerçekten ürkütücü olurdu.

4. Güvenlik kameralarının en iyi yanı, biri bir şeyle suçlanıyorsa, suçlarını kanıtlamak için görüntüleri kullanabilirsiniz.

Bir adam, bir kadını dövmek için eve izinsizce girdi. Güvenlik kamerasına yakalandı ve adam cezasını çekti. Yine de, görüntü rahatsız ediyor.

5. Kapınızın önünde palyaço kıyafetli biri olduğunu hayal edin. Tam olarak bir adamın başına gelen şey buydu..

Kapısının açıldığını fark ettikten sonra, ertesi sabah güvenlik kamerasını kontrol etti ve bir elinde bıçakla evine girmeye çalışan korkunç bir palyaço gördü.

6. Bir çocuğun canavarlardan ve hayaletlerden korkması oldukça normaldir. Ancak bir kızın, odasında ona zarar veren bir şey hakkındaki şikayetleri babasını endişelendirdi.

Kızını neyin rahatsız ettiğini öğrenmek için odasına bir güvenlik kamerası kurdu. Kızın sağındaki hareket eden ve sallanan peluş bebeği fark etti. Birçok kişi bunun bir cin işareti olduğunu düşünüyor.

7. Çocukların, ebeveynleri kadar hızlı uykuya dalamaması tamamen normaldir. Normal olmayan şey ise, bir adamın kamerada oğlunun yaptığı bu şeyleri görmesi..

Gecenin 2'sinde, çocuğun taklalar atıyor ve evin etrafında dönüyor. Ertesi gün konuştuklarında ise, çocuk olağandışı bir şey söylemedi.

8. Üniversite öğrencisi Elisa Lam'in ortadan kaybolması. Garip davranış belirtileri göstermeyen Elisa'nın Los Angeles'ta bir otelde kaldıktan sonra kayıp olduğu bildirildi.

Oteldeki güvenlik görüntüleri ise onun çok garip davrandığını gösteriyordu. Elise, kendi kendine konuşarak asansöre girip çıkıyordu. 5 gün sonra otelin su deposunda bulundu.Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı