Güzel Adam Süreyya 9 Şubat’ta Vizyonda


Güzel Adam Süreyya

Beşiktaş’ın sevilen ve efsaneleri arasında olan malzemeci Süreyya Soner’in Beşiktaş ile olan hikayesini anlatan Güzel Adam Süreyya 9 Şubat’ta vizyona giriyor.

Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Ricardo Querasma gibi birçok önemli futbol adamının tanıklık ettiği ve Gökçe Kaan Demirkıran’ın yönettiği Güzel Adam Süreyya; Beşiktaş’ın simge isimlerinden birine dönüşen emektar malzemeci Süreyya Soner’in hikâyesini anlatıyor.

FRAGMAN

Yönetmen Gökçe Kaan Demirkıran, Beşiktaş’la iç içe geçmiş bir yaşamın hikâyesini sunuyor. Süreyya çok hızlı değişen iki olgu olan şehir ve futbolun içinde, geçmişi simgeleyen ve günümüzde, kaybolduğunu, unutulduğunu düşündüğümüz bazı değerlerin temsilcisi olarak seyirci karşısına çıkmakla beraber Süreyya’nın, endüstriyel futbol çağının tam kalbinde yalın bir insan olarak, Beşiktaş’ın değerleriyle birlikte, nasıl simgeleştiğini gösteriyor. Güzel Adam Süreyya; Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne ve Ricardo Querasma gibi birçok önemli futbol insanını bu hikâyeye konuk ediyor.

  Han Solo’nun Hikayesini Anlatan Star Wars Filminin İlk Fragmanı YayınlandıYorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR