Güzellikleriyle Sizi Hipnotize Edecek 10 ‘Sıra Dışı’ İnsan

Fotoğraf Galerisi.


1. Khoudia Diop

Senegalli model Khoudia Diop “Melaniin Goddess” takma adıyla da bilinir. Oldukça koyu tondaki teni, ona okul yaşamında bazı zorluklar çıkarttı elbette ama aynı zamanda onu bir sansasyonel biri haline getiren özelliği de oldu. Khoudia, cildin ağartılmasına karşı. Ve birçok kadını, ciltlerini olduğu gibi sevmeye teşvik ediyor.

2. Maeva Giani Marshall

Maeva Giani Marshall yüzündeki çillerle sizi neredeyse hipnotize ediyor. Manken, böbrek sorunları nedeniyle hiperpigmentasyon geçirdiğini söylüyor, ancak çok sayıdaki hayranı, onu çekici kılan şeyin tam olarak da bu özelliği olduğunu kanıtlıyor.

3. Anastasia Zhidkova

Anastasia Zhidkova, dünyanın en güzel albino kadınlarından biri olarak kabul edilen bir Rus mankenidir. Anastasia çocukken bu özelliğinin hayatında sorunlar yaşamasına sebep olduğunu söylüyor, ama şimdi birçok kişi onun gibi görünmek için saçlarını ve kirpiklerini boyamak istiyor.

4. Kgothi ’’Iman’’ Dithebe

Kgothi’nin adı “özgüven” kelimesinin eşanlamlısı haline geldi. Manken, Pretoria’da büyüdü ve Kusurların sadece insanın zihninde var olduğunu söylüyor. Şimdi birçok kadın için gerçek bir ilham kaynağı. Cildi sıra dışı, ama onu bu kadar özel yapan şey de bu.

5. Sarah McDaniel

Sarah bir manken. Heterokromya'ya sahip, sol gözü mavimsi yeşil ve sağ gözü kahverengi. Şok edici, değil mi?

6. Sophia Hadjipanteli

Sophia, tek kaşı ile interneti sarsan Kıbrıslı bir manken. Kaşlarını genetik olarak, özellikle de annesinden aldığını söylüyor.

7. Cassandra Naud

Cassandra Naud, Kanadalı bir profesyonel dansçı. Sağ yanağındaki büyük doğum lekesi, onu herkesten farklı kılan şey. Cassandra, doğum lekesini ortadan kaldırmak için plastik cerrahiyi reddetti ve birçok insanın kendilerini oldukları gibi sevmelerine ilham verdi.

8. Ralph Souffrant

Souffrant Haitili bir erkek manken. Vücudunun her yerinde çok sayıda çili var ve eskiden görünüşünden utanıyordu. Ancak, bu onu öne çıkaran ve başarılı manken sözleşmeleri imzalatan şey aynı zamanda. Hayat çeşitlilikten ibaret, değil mi?

9. Chantelle Brown-Young

Chantelle Brown-Young veya Winnie Harlow Kanadalı bir manken ve aktivist. 4 yaşında, depigmentasyon ve bir cilt hastalığı olan vitiligo tanısı konuldu. Zamanla kendini olduğu gibi kabul etmeyi öğrendi ve birçok kadına da ilham verdi.

10. Stephen Thompson

Stephen Thompson, bir öğretmen yardımcısıydı ama bir mankene ve aktöre dönüştü. Stephen'da albino var ve bu onun görünüşünü büyüleyici kılan şey. Öyle bir görünüşü var ki gerçek olduğundan bile şüphe edebilirsiniz!Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Biçim Seç
Personel test
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Bir Olayı veya Görseli oylamaya sunmak için
İçerik
Gömülü ve Görsellerle içerik paylaşma
Liste
Klasik listeler oluşturun
Geri Sayım Listeleri
Klasik geri sayım listesi oluşturun
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylama Listesi
En iyi liste ögesisin belirlemek için oylamaya sunun
Meme
Özel memeler yapabilmek için kendi resimlerinizi yükleyin
Resim
Fotoğraf veya GIF
Gif
GIF formatı