Hafta Sonu Aktivitesi “Macera Parkı”


Şehir yaşantısı ve çalışma hayatı gün içinde bizleri bir hayli stres içerisinde bırakıyor. Stresten kurtulmak ve güzel vakit geçirmek için en iyi yollardan biri doğada vakit geçirmek.

Bu yazıda şehir hayatının gürültüsünden kurtulmak ve hafta sonunu değerlendirmek için size “Forest Keremburgaz” macera parkını önereceğim.

Son zamanlarda çok popüler olan doğa sporlarının ulaşılabilirliği yavaş yavaş artmaya başladı. İstanbul Kemerburgaz’da bulunan bu macera parkının içinde birçok eğlenceli spor bulunuyor. Forest Kemerburgaz yüksek ip parkuru, tırmanma duvarı, paintball, zip line, oryantiring gibi birbirinden eğlenceli aktiviteli içinde barındıran bir park. Parkın yakınında yemek ihtiyacınızı karşılamak için bir restaurant bulunuyor.

Etkinliklere bireysel veya gruplar halinde katılabiliyorsunuz. Ayrıca 13 yaşından küçük çocuklar için ayrı aktiviteler bulunan parkta yapabileceğiniz daha birçok aktivite barındırıyor. Macera parkının adres ve iletişim bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://forestkemerburgaz.com/


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR