Hafta sonu rutinini değiştirmek isteyenler için 8 farklı etkinlik!


Hafta içi temposundan sıkılanlar genellikle hafta sonu dinlenmeyi tercih ederler. Ancak sürekli aynı rutine bağlanan hafta sonlarından şikayetçi olanlar için bazı etkinliklerle geldik!

Yaşasın hafta sonu: Dizi maratonu!

Hafta sonu bir netflix dizisi bitirmek için harika bir zaman. Uzun zamandır aklınızda olan ama izlemeye fırsat bulamadığınız dizileri izlemek için tam zamanı! 10 bölümlük kısa sezonlardan oluşan bir diziyi iki gün boyunca rahatlıkla bitirebilirsiniz.

Kendinizi kitaba verin!

Hafta içi iş yoğunluğundan ötürü kafanız patlayacakmış gibi hissediyorsanız güzel bir cumartesi uykusunun ardından kitaplığınızdan bir kitap seçin. Uzun zamandır okumayı planlayıp vakit bulamadığınız kitabınız yarın sizi bekliyor! Görün onu…

Ufak bir deney yapın: Elektronik cihazlara kısa bir veda!

Eninde sonunda yine kavuşacağınız telefonunuza ve bilgisayarınıza iki günlüğüne veda etmek neden zor olsun ki! İki gün boyunca elektronik cihazlardan uzak durmak başta gözlerinize olmak üzere vücudunuza nasıl bir etki bırakacak? Bu akşam telefonunuzu “rahatsız etme” moduna alın ve acil aramalar dışında hiçbir çağrıya veya mesaja dönmeyin! Şimdiden merak uyandırmaya başladı…

Bir Oscar jürisi edasıyla…

Oscar adayları açıklandı. Bu yıl Oscar filmlerine siz de oy vermek istemez misiniz? En iyi film adaylarının tamamını izleyip kendi oyunuzu verin. Bunun için en iyi fırsat tam da bu hafta sonu!

Temiz bir hava almaya ne dersin?

Bu önerimiz deniz kıyısında yaşayanlar için geçerli olacak. Pazar sabahı erken kalkmanız için bir sebebiniz var! Sıkı giyinin ve günün ilk ışıklarıyla tertemiz havanın tadın çıkar!

Aileyle güzel bir vakit geçir: Piknik yap!

“Kış ayındayız ne pikniği?” diye sorabilirsiniz. Ancak güneş bize her zaman küsmüyor. Yiyecek içeceğinizi hazırlayın. Kış pikniğinin tadının başka olduğunu göreceksiniz!

Belki de sizin bir klasiğiniz olacak ama: Maça gidin!

Maça gitmek rutininiz olduysa bile daha önce maça gitmemiş birini yanınıza alabilirsiniz. Hiç maça gitmemişseniz bir kere de olsa maç atmosferini yaşayın. Futbol sevmeyenler basketbol ya da voleybol maçlarını da tercih edebilir.

Yaşadığınız yerin farklı noktalarını keşfedin!

Belki de doğduğunuzdan beri orda yaşıyorsunuz. Ancak mutlaka bilmediğiniz farklı yerler vardır. Yaşadığınız şehri biraz daha ayrıntılı tanımaya ne dersiniz?


Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR