Bu Hafta Vizyona Girecek Filmler


Bir çoğumuz hafta sonu olduğunda hemen sinema ve seanslara göz atarız.  Bizde sizler için bu hafta sonu vizyona giren filmler  önerisi hazırladık. İyi seyirler dileriz…

 

Özgürlüğün Elli Tonu

Vizyon tarihi 9 Şubat 2018 (1s 46dk)
Yönetmen Belirsiz
Oyuncular: Belirsiz
Tür Erotik, Dram, Romantik
Ülke ABD

Özet ve Detaylar
Anastasia ve Christian, yaşadıkları zorlu ayrılıkların ve iniş çıkışların ardından nihayet mutlu sona ulaşmışlardır. Tutkulu aşkları, nikah yüzükleri ve görkemli bir evlilik töreni ile mutlu sona ulaşmıştır. Ancak Anastasia’nın peşine düşen Jack, çifte huzur vermez. Anastasia’nın lüks ve aşkla bezeli mükemmel hayatı bir kez daha sarsıntılara sahne olacaktır…
Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin üçüncü bölümünden uyarlanan “Özgürlüğün Elli Tonu” filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor.

 

  Kış Mevsimini Anlatan Harika 7 Komik Fotoğraf

Kayhan

Vizyon tarihi 9 Şubat 2018 (1s 44dk)
Yönetmen Belirsiz
Oyuncular: Belirsiz
Tür Komedi
Ülke Türkiye

Özet ve Detaylar
Kayhan çevresinde temiz kalpliliği ve masumiyeti ile tanınan biridir. Dostlukların adamı olan Kayhan, yıllar önce mezun olduğu okulun pilav günü etkinliğine gitmek için sabırsızlanmaktadır. Eski arkadaşlarını görecek olmanın heyecanı içinde bekleyen genç adam, o büyük gün geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır. Pilav gününde kendisine verilen 98 mezunları yıllığını gören Kayhan tam anlamıyla yıkılır. Yıllığı okudukça dost bildiği herkesin kendisinden nefret ettiğini anlar. Kayhan, öğrendikleri karşısında yaşadığı şoku üzerinden atınca kendisinden nefret eden herkesten intikam almaya karar verir.

 

 

Güzel Adam Süreyya

 

Vizyon tarihi 9 Şubat 2018
Yönetmen Gökçe Kaan Demirkıran
Oyuncular: Süreyya Soner, Yılmaz Erdoğan
Tür Belgesel
Ülke Türkiye

Özet ve Detaylar
Eyüp’de doğan çocukluğu ise Zeytinburnu’nda geçen Süreyya Soner, çok sevdiği dayısı onu Beşiktaşlı yaptığında henüz 8 yaşındadır. Semt takımlarında kalecik yapan Süreyya, futbolcu formasını giymeyi hayal etmediği Beşiktaş’a malzemeci olarak girmeyi hayal eder ve kısa süre sonra bu hayaline kavuşur. 1981 yılına Beşiktaş Spor Kulübü’nde malzeme sorumlusu olarak çalışmaya başlayan Süreyya Soner’in Beşiktaş’a adadığı yaşamının anlatıldığı belgeselin yönetmenliğini Gökçe Kaan Demirkıran üstleniyor. Süreyya’nın günümüzde, kaybolduğunu, unutulduğunu düşündüğümüz bazı değerlerin temsilcisi olarak anlatıldığı filme Fikret Orman, Metin Tekin, Ali Gültiken, Feyyaz Uçar, Les Ferdinand, Gordon Milne, Ricardo Querasma gibi bir çok isim konuk oluyor.

 

 

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası

 

Vizyon tarihi 9 Şubat 2018 (1s 20dk)
Yönetmen Belirsiz
Oyuncular: Belirsiz
Tür Animasyon, Macera
Ülke İtalya

Özet ve Detaylar
Çocuk filmi
Vinci’de hayat huzurla geçmektedir. Leonardo zamanın çoğunu ilginç icatlarıyla uğraşarak geçirir. Arkadaşı Lorenzo da ona icatlarını geliştirmesinde yardım etmektedir. Gioconda’da ise onların yaptıklarını dalga geçerek izlemektedir. Üç arkadaşın sakin geçen hayatları kente gelen bir adamın anlattıklarından sonra değişecektir. Adam onlara gizli bir hazinenin varlığından bahseder. Anlatılanlar karşısında büyülenen Leonardo ile arkadaşları Lorenzo ve Giaconda, bu kayıp hazinenin peşine düşerler ve kendilerini bilmedikleri maceraların içine sürüklerler.

 

 

 

İyi Günler

 

Vizyon tarihi 9 Şubat 2018 (1s 17dk)
Yönetmen Liu Jian
Oyuncular: Zhu Changlong, Yang Siming, Cao Kou devamı
Tür Animasyon
Ülke Çin

 

Özet ve Detaylar
Xiao Zhang, Çin’in güneyinde küçük bir kasabada yaşamaktadır. Nişanlısı estetik ameliyatı olmuştur fakat sonuçtan pek memnun kalmamıştır. Nişanlısını mutlu etmeye çalışan genç adam başarısız geçen ameliyatı telafi etmek ister. Bunun için de çokça paraya ihtiyacı olan Zhang, patronundan bir milyon yuan çalar. Kısa sürede tüm kasaba halkı bu hırsızlığı öğrenir ve herkes Zhang’ın peşine düşer.

 

 Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR